Yeni Yıl sürprizi lider ve yenilikçi marka Remington’dan geliyor

Yılbaşında sevdiklerine ne hediye alacağı konusunda karar veremeyenlerin yardımına dünyaca ünlü kişisel bakım markası Remington koşuyor. Remington, keratin ve badem yağı içeren mikro bakım taneciklerine sahip Keratin Protect Serisi ile yeni yılda ışıldayan, güçlü, sağlıklı ve gösterişli saçlara sahip olmanın ayrılacağını yaşatıyor. Remington Keratin Protect Serisi gototechno haberi

Yeni yılın en güzel ve özel hediye önerisi kişisel bakımın lider ve yenilikçi markası Remington’dan geliyor. Her saçın ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanan Remington Keratin Protect Serisi ile sağlıkla ışıldayan gösterişli saçlara sahip olmak hayal olmaktan çıkıyor.

Keratin Protect serisi her gün yeni ve farklı bir sen!
Gösterişli buklelerden pürüzsüz düz saçlara kadar, her gün farklı bir saç stiliyle yenilenme hissini yaşamanız için bütün ihtiyaçlara uygun tasarlanan Keratin Protect Serisi, içerdiği mikro bakım tanecikleri sayesinde saçları besleyerek koruma sağlıyor.

Pürüzsüz düzlükte sağlıkla parlayan saçlar için Keratin Protect Akıllı Saç Düzleştirici saçın nem oranını saniyede 8 kere ölçerek saçınızın ihtiyaç duyduğu sıcaklığı algılıyor.Sahip olduğu akıllı sensörü sayesinde saça zarar verecek ısılara yükselmeyen düzleştirici, saçları da 5 kat daha fazla güçlendiriyor.

Her güne farklı ve yeni bir seni yaratan Keratin Protect Saç Kurutma Makinesi, Isıtmalı Hacim Fırçası ve 19-32mm Maşa ile ışıltınızı tamamlıyor. Seri, akıllı özellikleri ve şık tasarımlarıyla da kullanıcılarını kendine hayran bırakırken yeni yıl için de harika bir hediye alternatifi oluyor.

Keratin Protect Serisi Satış Fiyatları:
S8598 Keratin Protect Akıllı Saç Düzleştirici Satış Fiyatı: 639,90 TL
CB7480 Keratin Protect Düzleştirici Fırça Satış Fiyatı: 609,90 TL
AC8820 Keratin Protect Saç Kurutma Makinesi Satış Fiyatı: 559,90 TL
CI8019 Keratin Protect Otomatik Saç Maşası Satış Fiyatı: 769,90 TL
CB8338 Keratin Protect Isıtma Hacim Fırçası Satış Fiyatı: 469,90 TL
AS8810 Keratin Protect Döner Başlıklı Fırça Satış Fiyatı: 609,90 TL
CI83V6 Keratin Protect 19-28 mm Saç Maşası Satış Fiyatı: 449,90 TL

Remington Keratin Protect Serisi gototechno haberi