Remington’ın yeni Graphite Bakım Serisi fiyatları açıklandı

Kişisel bakımın lider markası Remington, yeni Graphite Bakım Serisi ile erkek bakımını üst seviyelere çıkarıyor. Pürüzsüz ve kaygan bıçaklarıyla konforlu bir tıraş deneyimi sunan Graphite serisi şık tasarımıyla da hayranlık uyandırıyor. Erkek bakımının siyah elması Graphite Bakım Serisi’nde Graphite G3, Graphite G4 ve Graphite G5 olmak üzere farklı ihtiyaçlara yönelik tıraş makinaları yer alıyor. Remington Graphite Bakım Serisi gototechno dergisi

Dünyanın ilk elektrikli tıraş makinesi üreticisi Remington, kişisel bakım için gerekli tüm çözümleri Graphite Bakım Serisi ile bir arada sunuyor. Tepeden tırnağa bir stil için ihtiyaç duyulabilecek tüm gereksinimleri bir arada sunan Graphite Serisi G3, G4 ve G5 ürünleriyle kişisel bakımı farklı bir seviyeye çıkarıyor. Her türlü bakım gereksinimini fonksiyonel yapısıyla kolayca karşılayan Graphite Serisi ürünleri, 2-20 mm arasında saç ve sakal için ayarlanabilir tarakları, en yeni teknolojiye sahip burun, kaş ve kulak kılı düzelticileri ve uzun ömürlü kullanımıyla kişisel bakım deneyimini en üst seviyeye çıkarıyor.

Graphite G3 Kişisel Bakım Kiti: İster Kısalt İster Düzelt!
Hepsi bir arada stil için kusursuz bir çözüm olan Graphite G3 Kişisel Bakım Kiti ile kişiselleştirilmiş görünümü kolayca elde edin. 6 çok yönlü parçaya sahip G3 Kişisel Bakım Kiti ile vücut tüylerinizi ister düzeltin ister kısaltın.

Graphite Serisi G4 Kişisel Bakım Kiti: Şık Tasarım ve Fonksiyonel Yapı!
Sayısız bakım ürününü ortadan kaldıran yeni Graphite G4 Kişisel Bakım Kiti ile tarzınızı kolayca yansıt. Kişiselleştirilmiş bakım hissini ev konforunda yaşatan Graphite G4 ile vücut kıllarını kesebilir, sakallarınıza şekil verebilir ya da tarz katan sakal çizgilerini kolayca verebilirsiniz. Zahmetsiz ve hassas kişisel bakım deneyimini sahip olduğu çok yönlü 7 başlık ve 60 dakikalık çalışma süresiyle kolayca karşılayan Graphite G4, tepeden tırnağa bakımın vazgeçilmez ürünü oluyor.

Graphite Serisi G5 Kişisel Bakım Kiti: Tarzını Yaratma Özgürlüğü!
Kişisel bakımınız için ihtiyaç duyduğunuz tek ürün Graphite Serisi’nden geliyor. Serinin en özel ürünü Graphite G5 ile üst düzey kesim performansının tadını en özel tarzları yaratırken çıkarın.

PG3000 Graphite Serisi G3 Kişisel Bakım Kiti Satış Fiyatı: 289,90 TL
PG4000 Graphite Serisi G4 Kişisel Bakım Kiti Satış Fiyatı: 379,90 TL
PG5000 Graphite Serisi G5 Kişisel Bakım Kiti Satış Fiyatı: 469,90 TL

Remington Graphite Bakım Serisi gototechno dergisi