Remington Dokunmatik Sakal Kesme Makinesi TouchTech yanlızca 639,90 TL’ye satılıyor

Yaklaşan yılbaşı ile birlikte hediye alma telaşı da beraberinde geliyor. Dünyanın ilk elektrikli tıraş makinesi mucidi Remington, dokunmatik sakal kesme makinesi TouchTech ile yılbaşı hediyelerinin en teknolojiğini sunuyor. Remington Dokunmatik Sakal Kesme Makinesi TouchTech

Kusursuz tasarımı ve dokunmatik dijital ekranıyla tıraş rutini keyifli bir hale dönüştüren TouchTech, en son kullanılan ayarları hafızasına kaydediyor. Böylece kişiselleştirilmiş bir tıraş tecrübesi sunarak zamandan da tasarruf etmenize yardımcı oluyor.

Yeni yılla birlikte sevdiklerimize sürpriz hediyeler alma heyecanı da yaklaşıyor. Yılbaşı hediyesine henüz karar veremeyenlere çözüm kişisel bakımın öncüsü Remington’dan geliyor. Remington’ın son sakal kesme makinesi TouchTech, dokunmatik dijital ekranı ve şık tasarımı ile tıraş rutinini en son teknolojiyle buluşturuyor.

Kişiselleştirilmiş bir tıraş tecrübesi
Cihazı elinize aldığınız anda son kullanım ayarlarını tanıyan GroomMotion teknolojisiyle kişiselleştirilmiş bir tıraş tecrübesi sunan TouchTech, 0.1mm’den başlayan 175 farklı uzunluktaki tarak seçenekleri sayesinde arzulanan görünüme kolaylıkla erişilmesine yardımcı oluyor.

Sakal uzunluğunu algılayan SenseSpeed teknolojisi ise tıraş bıçaklarını otomatik olarak sakal uzunluğuna göre ayarlayarak, kullanıcılarına kullanım kolaylığı sağlıyor.

Yeni nesil sakal kesme makinesi TouchTech 50 dakikalık kullanım süresi ve USB şarj özelliği ile de tıraş olmayı keyifli bir aktiviteye dönüştürüyor.

Remington TouchTech Sakal Kesme Makinesi Satış Fiyatı: 639,90 TL

Remington Dokunmatik Sakal Kesme Makinesi TouchTech