Reeder M7 Go’nun Türkiye’nin en çok satan tableti olduğunu bilen kaç kişi var?

Türkiye merkezli teknoloji firması reeder, Turkcell Superonline ile birlikte M7 Go kampanyasını hayata geçiriyor. Kampanya kapsamında, Türkiye’nin en çok satan tableti M7 Go, ışık hızında fiber internet ile hediye ediliyor. Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’na destek veren reeder ve Turkcell Superonline’nın M7 Go tablet kampanyası 1 Mart 2019’a kadar sürecek. Reeder M7 Go Turkcell Superonline ile birlikte M7 Go kampanyası

Teknoloji ürünleriyle Türkiye pazarında önemli bir yeri olan reeder, Türkiye’nin en çok satan tablet unvanına sahip M7 Go’yu Turkcell Superonline özel kampanyası ile tüketicilerle buluşturuyor. Uygun fiyatı ile dikkat çeken model hem ön hem arka kameraları, 4 çekirdekli işlemci, 2200 mAh pil gibi özellikleri ile beklentileri fazlası ile karşılıyor.

Tüketicilerin 24 aylık abonelik taahhüdü vermesine karşılık, ışık hızında fiber internet hediye eden kampanya kapsamında tablete ek ücret alınmıyor. Aylık 89,90TL’lik ödeme fırsatları ile tablet sahibi yapan kampanya kapsamında aktivasyon ve kurulum ücretsiz yapılıyor.

Türkiye’nin en çok satan tableti: M7 Go
7 inç boyutunda bir ekranı bulunan M7 Go, günlük ihtiyaçları karşılama anlamında fazlasıyla başarılı bir tablet. Oyun oynamadan film izlemeye, Sanal Gerçeklik uygulamalarından sosyal medyaya kadar birçok farklı alanda kullanım imkanı sunan tablet, güçlü donanım özellikleriyle zorlanmıyor.

Tabletin hem ön hem arka yüzünde kamera bulunuyor. M7 Go’nun arkasında 2 Megapiksel çözünürlüğünde kamera bulunurken, ön yüzünde ise 2 Megapiksel çözünürlüğünde kamera yer alıyor. Bu iki kamera sayesinde fotoğraf ve video çekilebilirken, birçok uygulamada bu kameralar kullanılabiliyor.

Pil ve kapasite seçenekleri
Tablette yer alan 2200 mAh kapasitesi ile tablet uzun saatler boyunca kullanılabiliyor. Tablette 8 GB depolama kapasitesine ek olarak microSD bellek kartı yuvası ile bu kapasite artırılabiliyor. Sadece 260 gram ağırlığında olan M7 Go tablet, 3.5 mm kulaklık çıkışına sahip.

Android 7.0 Nougat desteği
M7 Go tablet Android 7.0 Nougat ile yüklü olarak geliyor. En yaygın işletim sistemi sürümlerinden biri olan Android 7.0, yüzbinlerce uygulama ve birçok özelliği destekliyor.

reeder M7 Go tablet Turkcell kampanyası hakkında daha fazla bilgi almak için https://www.superonline.net/kampanyalar/cihaz-kampanyalari/reeder-m7-go-kampanyasi ziyaret edilebilir.

M7 Go özellikleri
Android 7.0 işletim sistemi
7 inç Ekran
1024×600 ekran çözünürlüğü
IPS dokunmatik ekran
1 GB RAM
8 GB dahili hafıza
1.3 GHz 4 çekirdekli MT8167 işlemci
2200 mAh pil
Arka 2 Megapiksel, Ön 2 Megapiksel kamera
Wi-Fi, Bluetooth desteği
3.5mm kulaklık, MicroSD hafıza kartı, MicroUSB Bağlantı yuvaları
118×107.8x 10 mm
260 gr

Reeder M7 Go Turkcell Superonline ile birlikte M7 Go kampanyası