Reeder F1 modeli Turkcell Askercell aboneleri tarafından 449 TL’den alınabilecek

Türkiye’de üretim yapan teknoloji markası reeder, sahip olduğu telefon modellerinde yeni bir kategoriye imza atıyor. Samsun’da 6 milyon TL yatırımla yerli üretim yapmak için fabrika kuran reeder, bu fabrikada ürettiği modellere bir yenisini ekledi. Reeder F1 modeli Turkcell Askercell aboneleri gototechno

Türkiye’de Türkiye için üretilen tuşlu telefon reeder F1, Turkcell Askercell için askeri kullanıma uygun olarak dizayn edildi. Üzerinde kamera bulunmayan Askercell’e için geliştirilen reeder F1 modeli Turkcell abonelerine özel fiyatı ile bayilerdeki yerini aldı. Kışlalarda resmi olarak kullanılabilen ilk telefon hattı olan Turkcell Askercell kapsamında satın alınabilecek reeder F1’in fiyatı ise 449 TL olarak açıklandı.

Yeni modelle ilgili olarak açıklamalarda bulunan reeder Kurumsal Satış Direktörü Mübin Argın şunları söyledi; “Türkiye’de Türkiye için ürettiğimiz bir telefon olan reeder F1 modelinin Askercell sürümü, kışlalardaki iletişim ihtiyacı için özel olarak geliştirildi. Üzerinde kamera bulunmayan bu model, Turkcell Askercell aboneleri tarafından kullanılabilecek. Samsun’da kurduğumuz fabrikada ürettiğimiz bu yeni modelimiz bir yandan askerlerimizin ihtiyaçlarını karşılarken diğer yandan cari açığın kapanması ve yasadışı yollardan gelen telefonların önüne geçilmesi için önemli bir adım. reeder olarak ülkemiz için yaptığımız çalışmalara bir yenisini daha eklemekten dolayı gurur duyuyoruz. Bu çalışmalarımızın devamı da gelecek.”

reeder F1 bir telefondan beklenen en temel ihtiyaçları karşılıyor
reeder’ın tuşlu telefon kategorisindeki ilk modeli F1’in Askercell sürümü, 2.4 inç ekran boyutu, 32+32 MB depolama seçeneği ve 1700 mAH pil özelliğinin yanı sıra FM Radyo, Bluetooth, MP3 ve MP4 desteğine gibi özelliklere sahip.

Reeder F1 modeli Turkcell Askercell aboneleri gototechno