54 ülkeden 8679 adayın değerlendirildiği Red Dot marka ödülünü Acer aldı!

Acer’ın oyunculara yönelik markası “Predator”, 2019 Red Dot Marka Ödülü’nü kazanarak, 54 ülkeden 8679 adayın değerlendirildiği bu ödüle layık görülen ilk oyuncu markası oldu. Acer ayrıca Swift 7, Swift 5, Acer Chromebook 715, Acer Chromebook 11 dizüstü bilgisayarları ve Predator XB3 serisi oyuncu monitörleriyle de 2019 Red Dot Ürün Tasarımı ödülüne layık görüldü. Son ödüller Acer markası ve ürün yeniliklerinin tüm dünyada kabul gördüğünü gösterdi. Red Dot Marka Ödülü Acer Predator Chromebook gototechno

Predator, Red Dot Marka Ödülü Kazandı
Red Dot Marka Ödülü için aday olanlar, markanın vizyonu ve değerlerine, bunların etkili pazarlama stratejileriyle nasıl iletildiğine ve rakiplerinden farklarına göre değerlendiriliyor. “Predator” markası oyunculara “Gücünüzü Toplayın” diyerek onları yeni dünyaları keşfetmeye çağırıyor. Acer bu marka ruhunu desteklemek için oyuncu bilgisayarları, monitörleri ve aksesuarlarından oluşan kapsamlı bir ürün portföyü geliştirdi. Bu ürünlerle e-spor turnuvalarına katıldı ve kendi turnuvalarını düzenledi. Acer ayrıca okullar ve devlet kurumlarıyla birlikte çalışarak oyuncuların antrenman yapabileceği oyun merkezleri açmak için çalışmalar yürüttü.

Acer Swift 7 İnce ve Hafif Dizüstü Bilgisayar
Yeniden tasarlanan 14 inç boyutundaki Swift 7 dizüstü bilgisayar, inanılmaz derecede ince ve hafif. Ürün 9,95 mm ile 1 cm’in altında kalınlığa ve 890 gram ile 1 kg’ın altında ağırlığa sahip. Üretimde kullanılan magnezyum lityum ve magnezyum alüminyum alaşımları, aynı kalınlıktaki standart alüminyum alaşımlardan iki ila dört kat daha güçlü olmalarının yanı sıra yüzde 20 ila 35 daha hafifler. Bu da dizüstü bilgisayarın 1 kg’ın altında olmasını sağlıyor. Acer bunlara ek olarak, şık ve seramik benzeri bir yüzey oluşturmak için mikro-ark oksidasyonlu bir kaplama kullandı.

Acer Swift 5 dünyanın 15,6 inç ekranlı en hafif dizüstü bilgisayarı
Acer Swift 5 (SF515-51T) dünyanın 15,6 inç ekranlı en hafif dizüstü bilgisayarı olarak piyasaya çıktı. Herkesin kıskanacağı bir bilgisayar isteyenler için tasarlanan Swift 5, bir kilogramdan hafif (990 g) şık kasasında olağanüstü performans sunuyor. Gün boyu üretkenlik için 10 saate kadar pil ömrü sunan Swift 5, Windows 10 ve büyük ekran ile verimli ve güçlü bir deneyim yaşatıyor. Swift 5’in Full HD 1920×1080 IPS dokunmatik ekranının 5,87 mm’lik ultra ince çerçeveleri, ürünün %87,6 gibi inanılmaz bir ekran gövde oranına sahip olmasını sağlayarak etkileyici bir izleme deneyimi oluşturuyor. Geniş izleme açıları, arkadaşlarınız ve meslektaşlarınızla birlikte video izlemeyi kolaylaştırıyor.

Ayrı nümerik klavyesiyle Acer Chromebook 715
Acer Chromebook 715, ayrı bir nümerik klavyeye sahip piyasadaki ilk Acer Chromebook modeli. Geniş ekran sayesinde nümerik klavye için yeterli alan elde ediliyor. Bu sayede perakende, finans ve hizmet sektörlerinde bulut üzerinden çalışanlar ve bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik (STEM) alanlarında faaliyet gösterenler verileri rahatlıkla girebiliyor. Buna ek olarak, Acer Chromebook 715’in arka aydınlatmalı klavyesi karanlık ortamlarda da çalışmayı sağlıyor. 15,6 inç IPS ekran sayesinde birden fazla uygulama ve sekmeyi canlı Full HD 1920 x 1080 çözünürlükte görebilmek mümkün. Chromebook 715, standart ve dokunmatik ekran seçenekleriyle geliyor.

Acer Chromebook 11 bükülmelere ve baskıya daha dayanıklı
Eğitim sektörü için tasarlanan, sağlam ve dayanıklı Acer Chromebook 11, çoğu darbeye ve sıvı dökülmesine karşı dayanıklı. Üründe tercihen yer alan 4G LTE bağlantısı sayesinde istenilen her yerde verilere erişmek mümkün. Destekli kasa ve menteşeler sayesinde bükülmelere ve baskıya daha dayanıklı hale gelen cihaz, öğrenciler çantalarına gelişi güzel atsa bile sorun yaşatmıyor. Ayrıca, köşeleri koruyan yapı ve kauçuk korumalı klavye de Chromebook’un 48 inç (122 cm) yükseklikten düşmelere dayanmasını sağlıyor. Bu özellikler sayesinde Chromebook, taşınırken darbe alsa veya sıradan düşse bile koruma altında oluyor. Arka kısımdaki kaymaz yüzey ise tutuşu kolaylaştırarak cihazın öğrencilerin elinden kaymasını engelliyor.

Predator XB3 Serisi Ekranlar
Predator XB3 serisi oyuncu monitörleri, inanılmaz bir oyun deneyimi arayan oyunculara hitap ediyor. Oyunlara etkileyici 4K ultra yüksek çözünürlükle (3840×2160) hayat veren ürün, seri hareket eden görüntülerde yırtılma yaşanmadan oyun oynamaya imkan veriyor ve harika akıcı görüntüler sağlayan yüksek 144 Hz yüksek yenileme hızına sahip. Çıkış cihazının kare hızına uyum sağlayarak ekran yırtılmalarını ortadan kaldıran NVIDIA® G-SYNC™ teknolojisi, benzersiz bir deneyim oluşturan akıcı bir oyun sunuyor. DCI-P3 renk alanının %90’ını kapsayan geniş renk gamına sahip IPS panel, göz alıcı canlı renkler ve daha derin siyahlar oluşturuyor.

Red Dot Marka Ödülü Acer Predator Chromebook gototechno