Oyun Bilgisayarı Acer Nitro 5 piyasa fiyatı belli oldu

Oyunseverler için tasarlanan Red Dot Design Award 2018 ödüllü Acer Nitro 5, güçlü ve incelikli tasarımıyla inanılmaz bir performans sunan ekran kartı ve işlemci gücüyle donatıldı. Red Dot Design Award Oyun Bilgisayarı Acer Nitro 5

Popüler oyunları kolayca çalıştırabilen performansıyla Acer Nitro 5, bir oyunseverlerin bir bilgisayarda aradığı teknolojilerin hepsine sahip.

Ödün vermeyen performans ve Kontrol
Nitro 5 içindeki dahili katı hal sürücüsü, 512 GB’ye kadar artırılabiliyor ve en yeni oyunlar, müzik ve filmler için bolca alan sağlıyor. 32 GB’ye kadar çıkabilen ışık hızındaki DDR4 RAM, SSD ile birleştiğinde, bilgisayar yalnızca saniyeler içinde açılabiliyor, yüklenebiliyor ve yeniden başlatılabiliyor; böylece oyuncular hemen işe koyulabiliyorlar.

Görsel çekicilik için tasarlandı
Nitro 5’in gövdesinde oyun bilgisayarına iddialı bir zarafet kazandıran dokumalı ince lazer kaplamaya sahip bir üst kapak mevcut. Arka ışıklandırmalı klavyenin fütürist tasarımına uygun şekilde yerleştirilen mat ve kızıl bir eklem göz alıcı ama mütevazı bir vurgu sağlıyor.

Nitro 5 sadece dış tasarımıyla değil, teknik özellikleriyle de göz dolduruyor. 15,6 inçlik Full HD IPS ekranı, ince detaylarla parlak bir görsellik sağlıyor. Kullanıcılar aynı zamanda yalnızca Windows tuşu ve G harfine basarak Windows 10’daki Oyun çubuğundaki Mixer aracılığıyla oyunları kolayca canlı yayınlayabiliyor.

Sürükleyici heyecan ve bağlantılar
Acer’in yeni Nitro 5 cihazı, eksiksiz bir oyun deneyimi için, Dolby Audio™ Premium ve Acer TrueHarmony™ teknolojisiyle ince ayarlı, yüksek kaliteli hoparlörlerle birlikte geliyor. Bu sayede oyun sırasında en kısık sesleri bile kaçırmayarak zafer kazanacakları gerekli ekipmana sahip oluyor.

Fiyatlandırma ve temin edilebilirlik
Acer Nitro 5’in AMD Ryzen 5 2500U işlemcili modeli 5.199 TL‘den, AMD Ryzen 7 2700U işlemcili modeli ise 6.499 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Red Dot Design Award Oyun Bilgisayarı Acer Nitro 5