Red Bull Pack-Man ile Retro Gaming Partisinde kendini tanıttı

Tüm dünyada etkisi giderek artmaya başlayan retro oyunlar, Türkiye’de de büyük bir ilgi görüyor. PAC-MAN için özel bir kutu tasarlayan Red Bull, Retro Gaming Partisi ile oyunseverleri bir araya getirdi. Red Bull PAC-MAN Bomontiada Retro Gaming Partisi

Bomontiada’da gerçekleşen gecede başta Red Bull’un özel üretimle kutusuna taşıdığı PAC-MAN olmak üzere retro oyunseverler eğlenceli bir buluşma gerçekleştirdi.

Mervan Tepelioğlu, Necati “zeoNNN” Akçay, Can Sungur, Oyun Gemisi, Emre ‘’Riv9’’ Kayır, Gözde “Miafitz” Demiral ve daha birçok önemli yayıncı, başta PAC-MAN olmak üzere, Sonic the Hedgedog, Golden Axe, Street of Rage gibi retro oyunları oynadılar. Redbullesportstr Twitch Kanalı’ndan canlı yayınlanan bu keyifli geceyi, RedBull.com’dan tekrar izleyebilirsiniz.

PAC-MAN Red Bull Kutularında

Red Bull PAC-MAN ürünü sadece bu yıl için sınırlı sayıda üretildi. 1 Şubat -30 Nisan 2019 tarihleri arasında oyunseverler PAC-MAN uygulamasındaki özel Red Bull labirentlerinde bambaşka bir PAC-MAN macerasını deneyimleme şansı bulacak ve yeni labirentlerin kilidini Red Bull kutusundaki açma halkasının altındaki kodlar ile açacak.

Red Bull PAC-MAN Bomontiada Retro Gaming Partisi