Red Bull M.E.O. by ESL Clash Royale Türkiye şampiyonu kim oldu biliyor muydunuz?

Dünyanın en rekabetçi mobil oyun arenası Red Bull M.E.O. by ESL Clash Royale Türkiye şampiyonunu buldu. Türkiye’de gerçekleşen elemeler sonucu rakiplerini geçmeyi başaran 8 oyuncu, ülkemizi Almanya’daki finallerde temsil etmeye hak kazanmak için 25 Aralık günü büyük finalde yarıştı. Büyük finali kazanan isim Lelouch oldu. Red Bull M.E.O. by ESL Clash Royale Türkiye şampiyonu

Evin konforlu ortamından oyuncuları büyük sahnelere terfi ettiren Red Bull M.E.O, Clash Royale’de dünyanın en iyisini bulma yolundaki yolculuğun sonuna bir adım daha yaklaşıldı. 16 ve 23 Aralık tarihlerinde iki eleme olarak düzenlenen Clash Royale Türkiye elemelerinde finale katılmaya hak kazanan 8 oyuncu, 25 Aralık tarihinde düzenlenen büyük finalde kıyasıya mücadele etti.

Türkiye şampiyonu olan Lelouch, 2-3 Şubat tarihlerinde Almanya’da düzenlenecek Dünya Şampiyonası’nda ülkemizi temsil etmeye hak kazandı. 36 ülkede elemeleri gerçekleşen Red Bull M.E.O Clash Royale’in dünya finalinde ülke şampiyonları dünya şampiyonu olmak için yarışacak.

Arena of Valvor’da kazanan Team%1 oldu
Arena of Valor Türkiye elemeleri ise 23 Aralık Pazar günü çevrimiçi olarak gerçekleştirildi. Arena of Valor’da Türkiye birincisi olan Team%1 Almanya’da gerçekleşecek dünya finalleri öncesi Alman takımıyla gösteri maçı yapacak.

Red Bull M.E.O. by ESL Clash Royale Türkiye şampiyonu