Realme üç yeni telefon modeliyle Türkiye pazarına girdi

Markanın üç yeni modeli Realme XT, Realme 5 Pro ve Realme C2 bugünden itibaren Amazon.com.tr’de satışa sunuluyor. Realme XT Realme 5 Pro ve Realme C2 Amazoncomtr

Çinli akıllı telefon üreticisi Realme Türkiye’deki faaliyetlerine başladı. Fiyat performans modelleriyle dikkat çeken Realme’nin üç yeni modeli Amazon.com.tr’de satışa açıldı. Realme XT, Realme 5 Pro ve Realme C2 bugünden itibaren Amazon.com.tr’de satışa sunuluyor.

64MP’lik ultra yüksek çözünürlüklü sensöre sahip Realme XT, 6,4 inç FHD ve Süper AMOLED ekran taşıyor. Snapdragon 712 işlemciyle gelen Realme XT, Amazon.com.tr’de 2999 TL’den satışa sunuluyor. Markanın dikkat çeken bir diğer modeli Realme 5 Pro ise 6,3 inçlik damla çentik yapısıyla dikkat çeken ekranla geliyor. Gücünü Snapdragon 712 10 nm işlemcisinden alan cihaz, 48 megapiksel ana kamera (Sony IMX 586), 119° ultra geniş açılı lens, ultra makro lens ve arka lensin dörtlü kamera kombinasyonuna sahip. Realme Pro 5 Amazon.com.tr’de 1699 TL’den satışta. Markanın giriş seviye telefonu C2 ise 6,1 inç 720×1560 piksel IPS LCD ekran üstüne kurulu. Gücünü Helio P22 işlemciden ve 3 GB RAM‘den alan C2 tam bir fiyat performans telefonu olarak ön plana çıkıyor, 1399 TL’den Amazon.com.tr’de satışa sunuluyor.

Realme’nin farklı renk ve hafıza seçenekleriyle satışa sunulan modelleri, bugünden itibaren Amazon.com.tr ayrıcalığı ve Realme Türkiye garantisiyle satın alınabiliyor.

Realme XT Realme 5 Pro ve Realme C2 Amazoncomtr