realme’nin Son Teknolojiye Sahip Ürünleri realme 8 Pro ve GT Türkiye’de satışa sunuldu!

realme 8 Pro fiyatı.
realme 8 Pro fiyatı.

realme’nin Son Teknolojiye Sahip Ürünleri realme 8 Pro ve GT Türkiye’de satışa sunuldu! realme 8 Pro fiyatı.

Instagram Hesabımız

realme, yeni amiral gemisi akıllı telefonu realme 8 Pro ve GT’yi tanıttı. realme 8 Pro sektördeki en yüksek çözünürlüklü 108 megapiksellik kamerası, 50W hızlı şarj ve AMOLED ekran özelliği ile ön plana çıkıyor. realme, 8 Pro ile birlikte bir başka amiral gemisi ürünü olan Snapdragon 888 işlemcili realme GT 5G’yi de Türkiye’ye getiriyor.

realme 8 Pro, akıllı telefon kamera modüllerinde bulunan en yüksek çözünürlük olan 108 megapiksel kameraya sahip ilk realme akıllı telefondur. 108 megapiksel çözünürlüğe ve 1 / 1.52 inç matrise sahip yeni nesil Samsung ISOCELL HM2 sensörü, akıllı telefonun ana kamerasının çalışmasından sorumludur ve bu, 12.000 × uzunluk ve genişlikte fotoğraflar çekmenizi sağlar. 9.000 piksel – bu, 20 x 15 metrelik bir afiş için yüksek düzeyde ayrıntılı bir görüntü çekmek için yeterlidir.

HM2, Fujifilm tarafından geliştirilen yeni malzemeyi kullanarak Samsung’un ISOCELL Plus piksel gruplama teknolojisini kullanıyor. İkincisi, optik kaybı azaltarak ve yüksek renk doğruluğu ve ek olarak %15’lik bir ışık hassasiyeti sağlayarak bitişik pikseller arasındaki parazit sorununu çözer. Smart-ISO otomatik algılama teknolojisi, sensöre giren ışık miktarından bağımsız olarak parlak ve net görüntüler yakalamaya yardımcı olan çekim senaryosuna göre en iyi pozlama ayarlarını seçer.

Dyson V15 Detect ve V12 Detect Slim Türkiye’de satışa sunuldu!

6.4 inç Süper AMOLED ekran ve dahili parmak izi okuyucusu
realme 8 Pro, özel malzemelerin kullanımı ve her piksel için ayrı parlaklık kontrolü sayesinde LCD ekranlardan daha parlak ve enerji açısından daha verimli olan HDR10 + yüksek dinamik aralık desteğine sahip 6,4 inçlik Süper AMOLED ekrana sahiptir. Ek olarak, bu tür ekranlar daha iyi renk üretimine, daha yüksek kontrasta ve görüntünün doğallığına sahiptir, gerçek siyahları yeniden üretir ve düşük güç tüketimi sağlar.
Süper AMOLED teknolojisi, ekranınızın her zaman düşük güç modunda açık kalmasını ve ihtiyacınız olan bilgileri size göstermesini sağlamak için Her Zaman Ekranda’yı etkinleştirir. Ayrıca ekran, bir akıllı telefonun gövdesindeki geleneksel sensörlerden daha hızlı olan Goodix’in yerleşik ışığa duyarlı parmak izi tarayıcısına sahiptir.

Qualcomm Snapdragon 720G işlemci
realme 8 Pro, 2.3GHz’e kadar iki yüksek performanslı Cortex-A76 çekirdeği ve 1.8GHz’e kadar altı yüksek performanslı Cortex-A55 çekirdeği ile donatılmış bir Kryo 465 işlemcili sekiz nanometre Snapdragon 720G yonga seti tarafından desteklenmektedir. Dünyanın en iyi yonga setlerinden biri olan Snapdragon 720 işlemcili realme 8 Pro, güçlü performansı ile kullanıcıların beklentilerini tam anlamıyla karşılıyor. Donanım platformu, Snapdragon 730G’dekine benzer Adreno 618 GPU ile tamamlanıyor. Önceki nesle kıyasla Snapdragon 720G, CPU performansında %10, GPU ve ekran performansında ise %75 iyileşme gösteriyor.

realme 8 Pro fiyatı.

Oppo Realme 8 Pro 128 GB 3.945 TL’ye satılıyor.