Realme, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü için sosyal medya hesabında bir video yayınladı.

Akıllı telefon markası Realme, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlamak adına sosyal medya hesabında bir video yayınladı. Kendine özgü, samimi duruşu ile dikkat çeken markanın 360 derece reklam ajansı H2O United tarafından hazırlanan video, içerisinde bulunduğumuz zor zamanlarda bir arada mücadeleye destek sağlayan sağlık, market ve kargo çalışanları başta olmak üzere tüm emekçilere minnettarlığını dile getiriyor. Realme 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü gototechno

E-ticaretin geniş bağlamında hem güçlü bir performansa hem modaya uygun bir tasarıma sahip cihazlar sunan akıllı telefon markası Realme, koronavirüs salgını süresince çalışmak zorunda kalan bu yılın asıl emekçilerini unutmadı. Sosyal medya hesabında yayınladığı video ile özellikle bu zor günlerde işinin başında olan emekçilere atıfta bulunan Realme, güne özel hazırladığı videoyu “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun” mesajıyla paylaştı.

Bu aralar, “bitmeyen enerji, üstün performans, güç ve güzel fotoğraf” deyince akla yalnızca emekçilerin geldiğini söyleyen yeni nesil 360 derece reklam ajansı H2O United imzası taşıyan video, bu süreçte ara vermeden çalışan sağlık sektörüne, market çalışanlarına, kargo firmalarına ve dahası hizmet sektörüne minnettarlığını vurguluyor.

Realme ve H2O United tarafından hazırlanan videoyu izlemek için: https://www.instagram.com/p/B_pIE2MhdQu/

Realme 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü gototechno