Razer Blade 15’in OLED QHD 240Hz ekrana sahip yepyeni bir modeli satışa sunuluyor!

Razer Blade OLED QHD.
Razer Blade OLED QHD.

Razer Blade 15’in OLED QHD 240Hz ekrana sahip yepyeni bir modeli satışa sunuluyor! Razer Blade OLED QHD.

Instagram Hesabımız

Oyuncular için dünyanın lider yaşam tarzı markası Razer, Razer Blade 15’in OLED QHD 240Hz ekrana sahip yepyeni bir modelinin yakında satışa sunulacağını duyurdu. Bu daha önce hiç görülmemiş panel, günümüzde başka hiçbir dizüstü bilgisayarın ulaşamadığı e-spor seviyesindeki hızlarda daha parlak, daha canlı renklere hayat veriyor. 12. nesil Intel®️ Core i9-12900H işlemci ve NVIDIA®️ RTX 3070 Ti dizüstü bilgisayar grafik kartıyla eşleştirilen yeni Blade 15, hem oyuncular hem de içerik oluşturucular için kolay bir seçimdir. Hem ağır iş yükü gerektiren içerik uygulamalarına sahip, hem de oyun konusunda güçlü bir dizüstü bilgisayara ihtiyaç duyan kullanıcılar için, her iki alanın da patronu artık daha güçlü.

Türkiye’de en ucuz elektrikli otomobiller hangileri? 22 TL’ye 100 kilometre gidiyorlar!

Blade 15’in yeni modeli, ek alan için ek bir M.2 yuvasıyla birlikte 32 GB DDR5 RAM ve 1 TB SSD gibi birinci sınıf depolama çözümleriyle doludur. Blade ailesinin geri kalanı gibi, aynı zamanda denenmiş ve gerçek CNC ile işlenmiş alüminyum kasa, lazerle kesilmiş hoparlör ızgaraları ve Thunderbolt™ 4, USB-C, USB-A, tam boyutlu SD kart okuyucu ve bir adet HDMI bağlantı noktası ile çok yönlü bağlantı özelliklerine sahiptir. Yeni OLED Blade 15, Blade 15’in diğer benzer yapılandırmalarına kıyasla rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılacaktır dediler.
NE ZAMAN: 2022, 4. Çeyrek
FİYAT: 3,499 dolar

8 Mayıs’a kadar vivo Y serisi satın alanlara Türk Kahvesi Makinesi hediye ediyorlar!

Razer Blade OLED QHD.

GoToTechno Mayıs 2022 Sayısını Nerelerden Okurum?

Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

GoToTechno Dergisi 40. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 40. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ve App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Bununla birlikte Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması App Store ve Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Razer Blade OLED QHD.