Quartz teknolojisi ile Diesel saat şıklığın sembolü olacak!

DSL3034983

Diesel’in yeni modeli Crusher, sahip olduğu şık tasarıma ek olarak Quartz teknolojisi ve sunduğu fonksiyonlarla sporu ve teknolojiyi yaşamlarının bir parçası olarak gören erkeklere hitap ediyor. Quartz teknolojisi Diesel Crusher saat gototechno dergisi

Dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat, Diesel’in yeni koleksiyonunu sportif ruhlu erkeklerle buluşturuyor. Teknolojik yapısı ile fark yaratan Diesel Crusher erkek kol saati modeli, siyah ve kırmızının mükemmel uyumunu tasarımlarına taşıyor.

Detaylara ve sportif görünmeye önem veren erkeklerin güçlü, sağlam ve estetik duruşunu da yansıtan bu model 46 mm’lik çapa ve 15 mm’lik kalınlığa sahip yuvarlak kasadan oluşurken Quartz teknolojini kullanıyor. Mineral cam, dijital kadran tipi ve 5 ATM su geçirmezlik özellikleriyle birlikte sahip olduğu kronometre, takvim ve alarm fonksiyonları ile bu model sporu ve teknolojiyi yaşamlarının bir parçası olarak gören ve özgürlüklerine önem veren erkekleri adeta büyülüyor.

Quartz teknolojisi Diesel Crusher saat gototechno dergisi