QNB Finansbank ve n11pro iş birliği kişi ve kuruluşlara kolaylık sağlıyacak

QNB Finansbank ile n11pro işbirliği yaparak, işletmelerin toptan alışverişinde, e-ticarette de vadeli ödeme sistemini devreye soktu. QNB Finansbank ve n11pro iş birliği Gototechno haberi

QNB Finansbank, işini büyütmek, kazanç sağlamak isteyen tüm firmalara ödeme ve tahsilat alanında çözümler sunmaya devam ediyor. Doğrudan Borçlandırma Sistemi sayesinde mal ve hizmet alan firmalar, n11pro bünyesinde yaptıkları alışverişler için kısa süreli finansman sağlıyor.


QNB Finansbank, n11.com’un şirketler için toptan alışveriş platformu n11pro üzerinden alım yapacak işletmelere, ‘Vadeli Ödeme’ seçeneği olan Doğrudan Borçlandırma Sistemi (DBS)’ni sunuyor. Toptan alım-satım yapılabilen geniş kapsamlı platform n11pro sayesinde Türkiye’nin dört bir yanında küçükten büyüğe her sektörden tedarikçiye kolayca ulaşabilen firmalar, alımlarını QNB Finansbank’ın ‘Vadeli Ödeme’ seçeneği olan Doğrudan Borçlandırma Sistemi (DBS) ile yapabiliyorlar.

QNB Finansbank’ın sunduğu bu ürün sayesinde n11pro üzerinden alınan ödemeler vade tarihinde alıcı hesabından otomatik olarak tahsil edilerek n11pro hesabına alacak olarak geçiyor. Hesapta yeterli bakiye olmaması durumunda alıcıya tahsis edilmiş Doğrudan Borçlandırma Sistemi (DBS) limiti dahilinde kredi kullandırılarak hesaptan tahsilat yapılıyor.

QNB Finansbank’ın sunduğu ödeme kolaylıklardan biri olan Doğrudan Borçlandırma Sistemi sayesinde mal ve hizmet alan firmalar, n11pro bünyesinde yaptıkları alışverişler için kısa süreli finansman sağlıyor.

QNB Finansbank ve n11pro iş birliği Gototechno haberi