Milyonlarca kişinin oynadığı oyunlarda yüzde 81’e varan indirim yaptılar!

PUBG Mobile indirim.
PUBG Mobile indirim.

PUBG Mobile indirim, League of Legends indirim, PUBG Mobile kampanya, League of Legends kampanya, oyunfor oyun indirimleri başladı.

Milyonlarca kişinin oynadığı oyunlarda Yüzde 81’e varan indirim yaptılar! Dijital oyun mağazası Oyunfor.com, Türkiye’nin en çok oynanan oyunlarında %81’e varan indirimleri duyurdu. Electronic Arts, Gameforge, Origin, Steam oyunlarının yanı sıra, PUBG Mobile ve League of Legends gibi popüler oyunlar ve ilgili içerikleri de indirimli olarak satın alınabiliyor. PUBG Mobile indirim. League of Legends indirim.

Instagram Hesabımız

Türkiye’de 85 oyunun yetkili satıcısı olan Oyunfor, ağustos sonuna kadar sürecek indirim kampanyasını duyurdu. Kampanyada Electronic Arts ve Gameforge gibi şirketlerin yapımlarının yanı sıra, Origin ve Steam mağazalarındaki oyunlar ile PUBG ve League of Legends gibi tüm dünyada en çok oynananlar listesinin başında yer alan oyunlar da yer alıyor. Ayrıca, Oyunfor, özel bir kod ile bazı oyunlarda e-pin, UC ve Riot pin alımlarında da ağustos bitene kadar yüzde 5’lik indirim uygulayacak.

İnternette güvenli oyun alışverişi yapmak için ipuçları. Oyunfor Genel Müdürü Mehmet Dumanoğlu açıkladı.

İndirim kampanyasını değerlendiren Oyunfor Genel Müdürü Mehmet Dumanoğlu, “Oyunfor.com olarak 85 oyun firmasının yetkili satıcısıyız. Oyunları doğrudan üretici firmadan almamız sebebiyle müşterilerimiz güven problemi yaşamıyorlar. Firmalarla yaptığımız anlaşmalar sonucunda aldığımız promosyonları da kullanıcılarımıza indirim olarak yansıtıyoruz. Oyunların çoğu euro ve dolar fiyatlandırmasıyla satıldığından, artan kurlardan dolayı fiyatlardan şikayetçi olan Türk oyuncularının yardımına koşuyoruz ve özel indirimler uyguluyoruz” dedi.

OPPO’nun Akıllı Ürünleri Eylül Ayından İtibaren Arka Arkaya Geliyor! OPPO Watch İlk Kez Türkiye’de Satılacak!