PUBG Dropstars Solo Turnuvası’nda 20 ülkenin şampiyonu kim olacak? Büyük Final Bugün!

PUBG Dropstars Solo Turnuvası Finali
PUBG Dropstars Solo Turnuvası Finali

PUBG Dropstars Solo Turnuvası, PUBG Seagate Gaming eSports360, PUBG Dropstars Solo Turnuvası Finali Ne Zaman?

PUBG Dropstars Solo Turnuvası’nda 20 ülkenin şampiyonu kim olacak? Büyük Final Bugün Kaçta? PUBG, Seagate Gaming ve eSports360 iş birliğiyle düzenlenen ve aralarında Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu ve Güney Afrika’nın da bulunduğu bölgeleri kapsayan solo turnuvanın finalleri bugün gerçekleştirilecek. PUBG Dropstars Solo Turnuvası Finali. PUBG Dropstars Solo Turnuvası Finali Saat Kaçta?

Instagram Hesabımız

Dünyanın en popüler Battle Royale oyunlarından PUBG’de turnuva heyecanı bitmiyor. Milyonlarca oyuncuya hitap eden oyunun 19 Haziran’da başlayan PUBG Dropstars Solo Turnuvası, en iyi oyuncuyu seçmek için final aşamasına geldi. PUBG, Seagate Gaming ve eSports360 iş birliğiyle düzenlenen turnuvada başarılı olan oyuncular 4 bin dolarlık ödül havuzundan pay alacak. Üç bölgesel finalden oluşan Solo FPP turnuvasına Türkiye, Orta Doğu ve Güney Afrika bölgelerindeki 20’den fazla ülkeden oyuncular katıldı. Ülke elemeleri ile her bölgeden 30 oyuncunun yarışmaya hak kazandığı turnuvada, 9 Açık Eleme ve 3 Bölgesel Final gerçekleştirilerek, Büyük Final’e katılacak en iyiler belirlendi.

Yeni Gaming ürünleri ile dikkat çeken Seagate, PC’ler için en hızlı SSD’leri FireCuda yanı sıra, konsol tarafında da dünya üzerinde ilk ve tek harici Game Drive’ları ile oyuncuların dünyasında önemli bir yer almaya devam ediyor. PUBG, Seagate Gaming ve eSports360 iş birliğiyle düzenlenen, Güney Afrika’da ATK Arena ve Orta Doğu bölgesinde GBArena’nın da desteğiyle katıldığı PUBG Dropstars Solo Turnuvası Büyük Final aşaması bugün saat 20.00’de resmi PUBG Türkiye Twitch kanalından canlı yayınlanacak.

FIA ETCR Sanal Kamyon Yarışlarında Heyecan Devam Ediyor! Sanal kamyon yarışları takvimi nasıl?

PUBG Dropstars Solo Turnuvası Büyük Final’de başarılı olan oyuncular aşağıdaki ödülleri alacak:

1. olan oyuncu 1000$
2. olan oyuncu 600$
3. olan oyuncu 300$
4. olan oyuncu 150$
5. olan oyuncu 75$
6. olan oyuncu 75$
7. olan oyuncu 75$
8. olan oyuncu 75$
9. olan oyuncu 75$
10. olan oyuncu 75$

Finalin inanılmaz heyecanlı geçmesi bekleniyor.