Profilo TV sürekli kendini yenileyen teknolojisiyle kendinden söz ettiriyor

Profilo TV ürün ailesi gama katılan son teknoloji ürünlerle genişlemeye devam ediyor. Profilo TV ailesine yeni katılan 50PA515T Smart TV’ler yüksek çözünürlük ve 4K Ultra HD özelliği ile konforlu bir ekran keyfi deneyimi yaşatıyor. Profilo’dan 50 inç ekrana sahip Profilo 4K Ultra HD LED Smart TV’ler

Sunduğu ürünlerle hayatınızı kolaylaştıran ve renklendiren Profilo, yeni mevsimi yepyeni ürünlerle karşılıyor. Profilo TV ürün gamını da genişleten Profilo’nun 50PA515T yeni nesil Smart TV’leri ekran keyfini görsel bir şölene dönüştürüyor. 50 inç ekrana sahip Profilo 4K Ultra HD LED Smart TV’ler , benzersiz ekran ve görüntü özelliği ile dikkat çekiyor.

Yeni Profilo 4K Ultra HD LED Smart TV’ler, 3840 x 2160 piksel ekran çözünürlüğü ve ultra gerçekçi renklerden oluşan renk skalasıyla kullanıcılara keyifli ve gerçekçi bir izleme deneyimi sunuyor. Aynı zamanda A enerji tüketim sınıfında yer alan 50PA515T Smart TV’ler, Full HD özellikli bir televizyona oranla dört kat daha fazla çözünürlüğe sahip.

Yeni bir sezona girerken yepyeni dizi ve filmlerin keyfini çıkarmak isteyenlere yeni Profilo TV’ler, tüm Profilo Yetkili Satıcıları’nda sizleri bekliyor.

Profilo’dan 50 inç ekrana sahip Profilo 4K Ultra HD LED Smart TV’ler