Profilo Bulaşık Makineleri Ek Durulama özelliğiyle daha fazla tercih edileceğe benziyor

Profilo, ürünlerine eklediği yepyeni özelliklerle hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Bulaşık makineleri için geliştirilen ve bulaşıkları derinlemesine temizleyen ‘Ek Durulama’ seçeneği, ekstra hijyen sağlayacak. Profilo Bulaşık Makineleri Ek Durulama özelliği gototechno

Sunduğu seçeneklerle yaşamınıza konfor katan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, bulaşık makineleri için geliştirdiği yeni Ek Durulama özelliği ile sizlerle. Bulaşıklarda derinlemesine temizlik sağlayan bu özellik, sağlığına ve hijyene önem veren tüketicilerin öncelikli tercihi olacak.

Yeni Profilo Bulaşık Makinelerinde bulunan Ek Durulama seçeneği; durulama aşamasında yaklaşık 3lt. ekstra su kullanarak bulaşıkların deterjan artıklarından daha iyi temizlenmesine yardımcı oluyor. 4,5 ve 6 programlı yeni bulaşık makinelerinde yer alan bu özellik, Makine Temizlik ve HijyenEkstra özellikleri ile birlikte bulaşıklarda maksimum hijyen sağlıyor.

Sağlık ve temizliği ön planda tutanlar için devrim niteliğinde bir çözüm sağlayan Ek Durulama özelliğine sahip yeni Profilo Bulaşık Makineleri, farklı model seçenekleriyle tüm Profilo yetkili satıcılarında sizleri bekliyor.

Profilo Bulaşık Makineleri Ek Durulama özelliği gototechno