ProAsist İstanbul’da Değer Ortakları Toplantısı düzenliyor

2010 yılından bu yana çalışmalarını sürdüren ProAsist, teknik hizmetler sektörü paydaşlarını Değer Ortakları Toplantısı’nda bir araya getiriyor. ProAsist İstanbul Değer Ortakları Toplantısı gototechno

Sektörünü dönüştürmek, iyileştirmek ve sektörde insan emeğini yüceltmek amacıyla geçen yıl Çözüm Ortakları toplantısı düzenleyen ProAsist, bu yıl da daha geniş bir katılımcı grubu ile Değer Ortakları Toplantısı gerçekleştiriyor. ProAsist Yönetim Kurulu Başkanı Öner Çelebi’nin ev sahipliğinde düzenlenecek toplantıya; çözüm ortakları, müşteriler, danışmanlar, denetçiler, tedarikçiler, sektör duayenleri ve STK temsilcileri katılacak.

‘ProAsist Çözüm Platformu’ tanıtılacak

3 Mayıs Cuma günü Hilton Bomonti Otel’de yapılacak ProAsist Değer Ortakları Toplantısı’na ilişkin bilgiler veren Öner Çelebi, “Sektörümüzü dönüştürmek, iyileştirmek ve daha da yukarılara taşımak amacıyla çıktığımız bu yolda, bu yıl daha geniş katılımlı bir etkinlik yapıyoruz. Teknik hizmetler sektörü geniş bir ekosistem. Paydaşlarımız arasında çözüm ortaklarımızın yanı sıra müşteriler, danışmanlar, denetçiler, tedarikçiler, sektör duayenleri ve STK temsilcileri bulunuyor. Biz bu yılki ‘Değer Ortakları Toplantısı’nda ekosistemin bütün taraflarını buluşturmayı hedefledik” diye konuştu. Türkiye’de 400 çözüm ortağı ve 26 mobil ekip ile 14 bin lokasyona hizmet verdiklerini belirten Öner Çelebi, “Etkinliğimiz kapsamında bir süredir üzerinde çalıştığımız ‘ProAsist Çözüm Platformu’nu ve yeni marka stratejimizi de tanıtacağız” dedi.

ProAsist İstanbul Değer Ortakları Toplantısı gototechno