POCO M3 tanıtıldı! Bütçe dostu akıllı telefon denen POCO M3’ün özellikleri neler?

POCO M3 tanıtıldı.
POCO M3 tanıtıldı.

POCO M3 tanıtıldı! Bütçe dostu akıllı telefon denen POCO M3’ün özellikleri neler? POCO M3 tanıtıldı, POCO M3 özellikleri neler, POCO M3 ne zaman satılacak, POCO M3 fiyatı nasıl, POCO M3 kaç para?

Instagram Hesabımız

POCO M3 tanıtıldı! Bütçe dostu akıllı telefon denen POCO M3’ün özellikleri neler? POCO M3 tanıtıldı, POCO M3 özellikleri neler, POCO M3 ne zaman satılacak, POCO M3 fiyatı nasıl, POCO M3 kaç para?

POCO, güçlü kamera, 6.000 mAh pil ve FHD+ ekrana sahip en son bütçe dostu akıllı telefonuyla küresel bağımsızlığını kuruyor.

POCO Global, bugün bağımsızlığının yanı sıra yepyeni giriş seviyesi akıllı telefonu POCO M3’ü duyurdu. 48 MP üçlü kamera kurulumu, 6.000 mAh pili, harika bir FHD+ ekranı ve Qualcomm® Snapdragon™ 662 çipsetine sahip POCO M3 hareket halindeki genç eğlence meraklısı gençler için mükemmel bir seçim oluşturuyor.

POCO Global’ın M serisinin bir başlangıcı olan POCO M3 ile marka tamamen yeni bir kategoriye giriş yapıyor. Yeni ürün grubu, POCO Global’in F serisi birinci sınıf amiral gemileriyle rekabet eden başarısının yanı sıra X serisinin orta sınıf kategorisindeki etkisine dayanıyor ve markayı teknoloji severlerden oluşan yeni bir küresel lige sokuyor.

POCO artık bağımsız bir marka

POCO Global, yeni ürün lansmanıyla birlikte aynı zamanda bağımsız bir marka haline geliyor. Bu yeni dönüm noktası, 2018’deki ilk POCO F1 lansmanımızdan bu yana birçok önemli başarıya imza atmamıza yardımcı olan dünya genelindeki topluluğumuzun desteğiyle mümkün oldu açıklaması yapıldı.

Porsche Taycan Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi! 42 kilometre kesintisiz drift yaptı!

48 MP üçlü kamera kurulumu, ek fotoğraf özellikleriyle dikkat çekiyor
Fotoğrafçılık becerilerinizi bir sonraki seviyeye taşımaya hazır olan POCO M3, akıllı telefon pazarında 2MP makro kamera ve 2MP derinlik sensörü ile desteklenen, cazip fiyatlı 48MP üçlü kamerası ile dikkatleri üzerine topluyor. Cihaz aynı zamanda 8 MP güçlü bir selfie kamerasına sahip.

POCO M3’ün donanım özellikleri yaratıcı bir dizi yazılımla destekleniyor. Film çerçevesi, fotoğraflara farklı bir sinematik tat katarken, hızlandırılmış çekim özelliği farklı sahnelerin değişen hız değerleriyle yakalanabilmesini sağlıyor. Gece Modu ise renk kontrastını artırarak karanlık ortamlarda çekilen fotoğrafları geliştirirken, renk odaklaması ise belirli tonları öne çıkarak odaklanan nesnenin öne çıkmasını sağlıyor. Sizin için hayati önem taşıyan anları yakalamak ve sosyal oyunları geliştirmek hiç bu kadar kolay olmadı.

Uygun maliyetli yüksek performans

Qualcomm® Snapdragon™ 662 işlemciye sahip olan POCO M3, bu fiyat düzeyinde daha önce hiç görülmemiş bir performans deneyimi sunuyor. POCO M3, Qualcomm® Adreno™ 610 GPU ile sorunsuz bir oyun ve video deneyiminin yanı sıra yarı boyutta yüksek kaliteli fotoğraf saklama fırsatı sunuyor. 11nm işlemcisi, daha yüksek performans, daha az ısınma ve daha düşük güç tüketimi, POCO M3’ü kendi kategorisinde mutlaka sahip olunması gereken bir cihaz haline getiriyor. Daha yüksek performans, hız ve çoklu görev vaat eden UFS depolama özelliğiyle, uygulamaları ve oyunları rakibinizden çok daha hızlı açabilmenizi sağlayarak rekabette öne çıkmanızı sağlıyor.

OPPO REALME C2 Cep Telefonu bu hafta A101’de kaç paraya satılıyor?

POCO M3’ün 4GB+64GB ve 4GB+128GB olmak üzere iki farklı modeli bulunuyor. POCO M3’ün ne zaman satışa sunulacağı ve fiyatı hakkında bir açıklama yapılmadı. Yurtdışı fiyatı 149 dolar olarak açıklandı.