Philips TV’nin Ambilight özelliği sayesinde dizi ve filmler çok daha keyifli bir hale geliyor

Philips TV, soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak filmleri kumandasındaki Netflix tuşuyla evlerinize getiriyor.
Kış geldi, havalar soğudu. Bir fincan sıcak çikolata eşliğinde, yumuşacık battaniyelerin altında favori dizi ve filmleri izlemek evde geçirilen zamanı eğlenceli hale getiriyor. Philips TV Ambilight özelliği Netflix The Knight Before Christmas

Televizyon ekranındaki renkleri dışarı taşıran Philips TV; ekranı olduğundan büyük gösteren ve renklere canlılık veren Ambilight özelliği sayesinde dizi ve filmler çok daha keyifli bir hale geliyor.

İşte Philips TV’den soğuk kış günlerinde ev keyfinize keyif katacak kış temalı film önerileri:

The Knight Before Christmas
Ortaçağ’a ait bir şövalye, büyülü bir şekilde günümüze ışınlanır ve bir lise öğretmenine aşık olur. 2019 Netflix yapımı The Knight Before Christmas filmini Monika Mitchell yönetiyor. Macera, dram ve komedi türündeki filmde Vanessa Hudgens ve Josh Whitehouse başrollerde.

A Christmas Prince The Royal Baby
İlgiyle izlenen ‘A Christmas Prince’ filminin yeni bölümü, Philips TV’yle izlenecek en güzel film olabilir. Filmdeki bembeyaz kar manzaraları Ambilight’ın etkileyici renkleriyle capcanlı gözüküyor.

Love Actually
Son on yılın en iyi romantik komedi filmlerinden biri Love Actually de tabii ki listenin olmazsa olmazı. Filmin tüm şarkıları ve romantik sahneleri çoktan ezberlere kazınmış da olsa, kimsenin bir Love Actually’e daha itirazı olmaz!

A Bad Mom’s Christmas
Kız kıza organize edilen bir pijama partisinden daha keyifli ne olabilir? İşte bu çılgın komedi filmi.

Philips TV Ambilight özelliği Netflix The Knight Before Christmas