Philips Türkiye, online mağazasını açtı

Türkiye’de 90 yıldır faaliyetlerini sürdüren Philips Türkiye, Kişisel Sağlık ürünlerinin satılacağı online mağazası ile tüketicilere 7/24 alışveriş imkânı sunuyor. Philips Türkiye Kişisel Sağlık ürünleri online mağazası

Tüketicilerin hayatını kolaylaştıran ürünler sunan Philips Türkiye, Kişisel Sağlık portföyündeki ürünlerinin satılacağı www.philips.com.tr online mağazasını açtı. Philips Türkiye, 10 Nisan 2020’de kullanıma açtığı online mağaza ile müşterilerine 7/24 destek vermeyi hedefliyor. Philips Kişisel Sağlık ürünleri portföyünde bulunan, sağlıklı ve kaliteli yaşamı destekleyen küçük ev aletleri (mutfak aletleri, elektrik süpürgesi, ütü), kadın ve erkek bakımı, ağız ve diş bakımı ürünlerinin yanı sıra anne-bebek sağlığı üzerine çözümler sunan Philips Avent ürünleri de Philips online mağazasında tüketiciler ile buluşacak.

Philips Kişisel Sağlık Ortadoğu ve Türkiye Genel Müdürü Milena Elmasoğlu: ”Günümüzde dijitalleşme ve tüketicinin değişen ihtiyaçları alışveriş deneyimine yeni bir boyut kazandırdı. Kişiselleştirilmiş bir hizmet ve kullanım kolaylığı arayan tüketicilerimizi her zaman dinleyip, onların hayatlarına dokunan çözümler sunmaya özen gösteriyoruz. Tüketicilerimiz, Kişisel Sağlık portföyümüz altında yer alan tüm ürünlerimizi doğrudan Philips web sitesi aracılığıyla kolay ve hızlıca satın alabilecekler.”

Philips Türkiye Kişisel Sağlık ürünleri online mağazası