PerfectCare Elite Plus Buhar kazanlı ütü 3.549.99 TL fiyatıyla satışa sunulacak

Türkiye’nin en sevilen ve en çok satan kazanlı ütü markası Philips Elite serisinin en hızlı ve en güçlü ütüsü Philips Elite Plus ile yeni yılda giysilerinizde zahmetsiz mükemmel sonuçlar alabilir ve giysilerinizi her zaman ilk günkü gibi giyebilirsiniz.

Kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak ürünleri ile dikkatleri üzerine çeken Philips, PerfectCare Elite Plus GC 9682 buhar kazanlı ütüsünü yeni yılda ütü deneyimini zahmetsizce yaşamak ve mükemmel sonuçlar almak isteyenlerin beğenisine sunuyor. Üstelik giysilerinize her seferinde ilk günkü gibi giyme özgürlüğü sunarken aynı zamanda yeni yıl için hediye arayanlara da şık bir alternatif sunuyor.

Devrim niteliğinde teknoloji: Akıllı Otomatik Buhar teknolojisi ‘DynamiQ sensör’
DynamiQ sensör, içindeki hareket sensörü ile buhar gücünü hareketlerinize göre ayarlayarak doğru zamanda doğru buhar miktarını verir. Siz durduğunuzda buhar vermesi de durur. Böylece üstün rahatlık ve zahmetsiz ütüleme için ihtiyaç duyulan buhar basıncını ayarlayarak, otomatik olarak mükemmel miktarda buhar verir.

Ütü çabucak bitsin; zamanınız size kalsın!
Philips PerfectCare Elite Plus buhar kazanlı ütünün güçlü ve sürekli buhar özelliği ile en kalın kumaşlar bile kolayca ütülenir. Dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz şok buhar özelliği sayesinde en zor kırışıklıklar bile çok daha hızlı kayboluyor.

Philips PerfectCare Elite Plus GC 9682 buhar kazanlı ütü