Philips One Blade ile erkeklere özel günlerinde daha özel hissettirin

Erkekler için hediye almak her zaman zordur. Doğum günlerinden, Sevgililer Günü’ne, Babalar Günü’nden yılbaşına her defasında yeni bir arayış başlar… Philips One Blade gototechno

Philips, çığır açan bıçak teknolojisine sahip yeni ürünü OneBlade ile bu soruna son noktayı koyuyor. OneBlade, erkeklere tek bir ürünle sakalarını kısaltma, şekillendirme ve tıraş etme imkanı sunarken, yeni yılda gönülleri fethetmenizi sağlıyor!

“Yeni yılda ne alsam?” diye düşünenler, Philips’in devrim niteliği taşıyan yeni ürünü Oneblade ile aradıkları hediyeye kavuşuyor. Erkeklerin sakal bakımına tek bir bıçak ile pratik ve fonksiyonel bir çözüm sunan One Blade, sakallı veya kirli sakallı bir tarza sahip erkeklerin tek bir cihazla sakallarına istedikleri şekli vermelerini mümkün kılıyor.

Takıp çıkarılabilir başlıklara sahip olan OneBlade ile her uzunluktaki sakalı kısaltabilir, keskin kenarlı bıçağı ile kolayca şekillendirebilir ve tıraş olabilirsiniz. Cilt için son derece güvenli bir tıraş imkanı sunan Oneblade, çift taraflı bıçağı sayesinde istenilen yönde kullanılabilir olmasının yanı sıra, sağladığı net görüş açısıyla da hızlı ve pratik bir tıraşa olanak sunuyor.

Philips modellerim fiyatları

Tıraş bıçağı ile tıraş makinasının özelliklerini tek bir üründe buluşturan Philips OneBlade, erkeklerin yeni yılda vazgeçilmez yardımcısı olmaya aday… 3 farklı model ile kullanıcıların beğenisine sunulan Philips Oneblade’in önerilen perakende satış fiyatı QP2510/11 için 189,99TL, QP2520/20 için 219,99TL ve QP6505/20 için 429,99TL’dir.

Philips One Blade gototechno