Philips, IFA 2019’da ürünleriyle ses getirdi

Sağlık teknolojilerinde global bir lider olan Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) 2019 Internationale Funkausstellung (IFA, 6-11 Eylül, Berlin, Almanya) fuarında bir dizi akıllı, ve kişiselleştirilmiş tüketici sağlık çözümlerini pazara sundu. Kullanıcılarının hayatlarına kolaylıkla entegre olan bu ürünler, onların daha sağlıklı seçimler yaparak kişisel ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlıyor. Philips IFA 2019 Internationale Funkausstellung gototechno

Royal Philips Kişisel Sağlık Bölüm Başkanı Roy Jakobs, “Günümüzde sağlık konusunda kişiselleştirilmiş yaklaşımın arttığını görüyoruz. Tüketiciler sağlıklı yaşam konusuna büyük ilgi duyuyor ve günlük yaşamlarına kolayca uyarlanabilecek çözümler arıyor.Philips olarak, sunduğumuz çözümler ile tüketicilerimizin ihtiyaçlarını anlıyor ve onların ihtiyaçları doğrultusunda akıllı ve son teknolojiler ile çalışıyoruz. Bu yıl IFA’da sunduğumuz yenilikler tüketicilere verilere dayalı kişiselleştirilmiş bilgiler ve koçluk önerileri sunuyor, bu şekilde günlük yaşamlarına sorunsuz bir şekilde entegre olan daha sağlıklı seçimler yapmalarını kolaylaştırıyoruz.”

Philips Kişisel Sağlık Ürünleri Orta Doğu ve Türkiye Genel Müdürü, Milena Elmasoğlu ise “Tüeticilerimiz bizim için her zaman çok özel… Philips olarak tüketicilerimizi, mutlu etmenin yolunun her şeyden önce onları anlamaktan ve onları iyi tanımaktan geçtiğini çok iyi biliyoruz. Bu nedenle ürünlerimizi onların geri bildirimleri doğrultusunda, ihtiyaç ve önerilerini dikkate alarak hayata geçirmeye önem veriyoruz. Bu yıl IFA’da sunduğumuz ürünlerimizle de tüketicilerimizin hayatlarını iyileştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Yeni Airfryer sizin yerinize yemek yapıyor
Yediklerimizin sağlığımız ve zinde kalmamız için önemli bir etkisi bulunmakta. Airfryer, sevdiklerinizle birlikte sağlıklı yemeklerin keyfini çıkarmamızı ve muhteşem bir yemek deneyimi yaşamamızı sağlıyor. En popüler Airfryer yemekleri için beş ‘akıllı şef’ programı bulunuyor. Ayrıca yemekleri tam istenildiği şekilde pişmesini sağladığından, gereksiz mutfak aleti kullanımı ve fazla pişirme olasılığı da ortadan kalkıyor.

Sağlıklı ve pürüzsüz cilt
Günümüzde erkeklerin büyük bir kısmı tıraş olurken cilt hassasiyetinden şikâyet ediyor; Philips Smart Shaver 7000 serisi tıraş makinesinin hareketini analiz ederek özel cilt sorunlarını ve ihtiyaçlarını ortadan kaldıracak kişiselleştirilmiş bir tıraş deneyimi sunuyor. Smart Shaver 7000 serisi ile Philips, kullanıcının tıraş hareketlerini algılamak ve görsel olarak yönlendirme sağlamak üzere cihaza yerleştirilen sensör ile dünyanın tek bağlantılı ve yapay zekâ destekli tıraş çözümünü sunuyor. Cihazla birlikte gelen ve günlük rutininize kolayca entegre edilebilen uygulama, kullanıcının cilt tipini tanımak üzere bir dizi günlük soruyu ve sensör verilerini bir araya getirerek cildin sağlıklı kalması ve muhteşem görünmesi için kişiselleştirilmiş bir tıraş deneyimi sunuyor.

İyi ve kaliteli bir bir uyku için
Erkeklerin yaklaşık %40’ı, kadınların ise dörtte biri horluyor ve genellikle partnerlerinin uykusunu bölüyor ; bazı kişiler ise sırt üstü yattığı için horluyor. Bu sorunu çözmek için Philips, uyku sorunlarının %80’ini ele almak üzere her gün gelişen uyku çözümleri portföyündeki en son yeniliği, SmartSleep Bandı (Horlama Hafirletme Bandı)’nı sunuyor. Göğsün alt kısmına giyilen yumuşak bir bandın üzerindeki sensör kullanıcının sırt üstü dönüp dönmediğini takip ediyor. Pozisyon değişikliği algılandığında kullanıcının yana dönmesi ve horlamasına neden olacak şekilde yatmaması için adaptif titreşimler yayıyor.

Philips IFA 2019 Internationale Funkausstellung gototechno