Petrol Ofisi Sosyal Lig, iki kişiye Euro 2020’yi Wembley’de izleme fırsatı sunuyor

Uluslararası arenada geniş kitlelere yayılan fantezi futbol heyecanını, 1.7 milyonu aşkın kullanıcısıyla Türkiye’de de yaşatan Petrol Ofisi Sosyal Lig, ikinci devreye Devler Ligi sürprizi ile devam ediyor. Sezon boyunca birbirinden cazip ödüller dağıtan Türkiye’nin 1 numaralı fantezi futbol oyunu, şimdi de Devler Ligi ile iki kişiye Euro 2020’yi Wembley’de izleme fırsatı sunuyor. Petrol Ofisi Sosyal Lig Euro 2020 Wembley gototechno

Toplamda 1.7 milyonu aşan kullanıcısıyla Türkiye’de fantezi futbolun ilk ve en büyük adresi Petrol Ofisi Sosyal Lig, birbirinden cazip ödüller ve yeniliklerle yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Her hafta birinciye Samsung Galaxy S10 cep telefonu, binlerce kullanıcısına ise toplam 1 milyon TL değerinde yakıt hediye eden Petrol Ofisi Sosyal Lig’de bu sezonun şampiyonunu ise harika bir KIA Stonic bekliyor. İlk yarıda, 17 adet Samsung Galaxy S10 ve toplamda 425 bin TL değerinde yakıt dağıtan Sosyal Lig, sezonun ikinci devresinde ise ödülleri arasına muhteşem bir fırsat daha katıyor.

Sosyal Lig, Devler Ligi ile yeni bir heyecan ve yeni fırsatlar sunuyor
Kıyasıya rekabetin yaşanacağı Devler Ligi’nde, Sosyal Lig kullanıcıları da haftanın en yüksek puanını alacak spor yazarını doğru tahmin etmeye çalışacaklar. 17 hafta boyunca sürecek Devler Ligi ile birlikte bu sezon Sosyal Lig kullanıcılarını, muhteşem bir Euro 2020 ödülü de bekliyor.

Euro 2020’yi Wembley’de izleme şansı Devler Ligi’nden geçiyor
Petrol Ofisi Sosyal Lig kullanıcıları, Devler Ligi’nde tercih ettikleri her yazar için sezon sonunda yapılacak çekilişe 1 katılım hakkı kazanacaklar. Seçilen yazarın, haftanın kazananı olması durumunda ise kullanıcılar çekilişe 5 katılım hakkı elde edecekler. Sezon sonunda ise Devler Ligi’nde tercih yapan Sosyal Lig kullanıcıları arasında yapılacak çekilişle, bu özel ödülün şanslı iki ismi belirlenecek.

Süper Lig heyecanı ve fantezi futbol eğlencesi, Sosyal Lig TV Youtube kanalında
Statlarda ve ekran başında Süper Lig heyecanı yaşayan futbolseverler, Sosyal Lig TV YouTube kanalında ise sporu eğlence ile buluşturuyorlar. Promoqube Studio ev sahipliğinde çekilen programın sunuculuğunu Youtube ve Gaming dünyasının önde gelen isimlerinden Boğaçhan Solak (Educatedear) üstleniyor.

Sosyal Lig TV bölümlerinden önemli kesitler, Petrol Ofisi Sosyal Lig’e ait bütün sosyal medya sayfalarından futbolseverlerin erişimine sunuluyor

Petrol Ofisi Sosyal Lig Euro 2020 Wembley gototechno