Fal uygulaması Kaave ve Pepsi’den kazandıran iş birliği geldi!

Pepsi Kaave iş birliği.
Pepsi Kaave iş birliği.

Fal uygulaması Kaave ve Pepsi’den kazandıran iş birliği geldi! Pepsi Kaave iş birliği.

Instagram Hesabımız

Fal uygulaması Kaave, Pepsi ile fal tutkunlarını sevindirecek bir kampanyaya imza attı. Pepsi, Fruko ve Yedigün açma halkalarının altında, Kaave uygulamasında geçerli birçok fırsat fal severleri bekliyor.

Kurulduğu günden bu yana 1,5 milyarı aşkın fal gönderimine ulaşan ve günde 1,2 milyon fal bakan popüler mobil fal uygulaması Kaave, Pepsi ile keyifli bir iş birliğini hayata geçirdi. Kampanya kapsamında Pepsi, Fruko veya Yedigün satın alan kullanıcılar, ürün açma halkalarındaki kod ile Kaave’de geçerli birçok hediyenin sahibi olacak.

Açma halkaları altında hediyeler var
Pepsi, Fruko ya da Yedigün satın alan kullanıcılar, açma halkalarındaki şifreyi Kaave uygulaması içindeki gerekli alanlara girecek. Sistem tarafından kontrol edilerek geçerli bulunan kod sahipleri, hediyesini seçebilecek. Seçilen hediye, Kaave uygulaması içinde otomatik olarak kullanıcının hesabına tanımlanacak. Kampanya iOS ve Android platformlarındaki Kaave uygulamasında geçerli olacak.

Twitter hesap doğrulamada yeni uygulama ve ayrıntıları açıkladı!

GoToTechno Mayıs 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 28. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 28. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi Mayıs 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

Pepsi Kaave iş birliği.