İZFAŞ, oyun girişimciliği ve yazılım alanında da İzmir’i Türkiye’nin öncüsü yapmak için ilerliyor!

Oyun Girişimciliği Yazılım Merkezi.
Oyun Girişimciliği Yazılım Merkezi.

İZFAŞ, oyun girişimciliği ve yazılım alanında da İzmir’i Türkiye’nin öncüsü yapmak için ilerliyor! Oyun Girişimciliği Yazılım Merkezi.

Instagram Hesabımız

Genç girişimciler kuleizmir Oyun Girişimciliği ve Yazılım Merkezi’nde buluşacak
Düzenlediği fuarlarla İzmir’in fuarlar kenti misyonunu başarıyla sürdüren İZFAŞ, oyun girişimciliği ve yazılım alanında da İzmir’i Türkiye’nin öncüsü yapmak için emin adımlarla ilerliyor.
Bu kapsamda Eylül ayında kuleizmir’de kapılarını açan İzmir’in Oyun Girişimcilik ve Yazılım Merkezi’nde ilk etkinlik gerçekleştirilecek. Kendi oyununu geliştirmek isteyen gençler, üç gün boyunca ‘Publish the Game(Jam)’de buluşacak.

Büyük indirim günlerinde Monster Notebook fiyatları nasıl? En ucuz ve en pahalı Monster Notebook modeli hangisi?

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, İZFAŞ ve Digi Game işbirliğiyle düzenlenecek ‘Publish the Game(Jam)’ etkinliğiyle oyun geliştirme tutkunları 29-31 Ekim tarihlerinde bir araya gelecek.
8 takımla ‘Gamejam’ etkinliği
Gamejam – Hızlandırılmış Oyun Geliştirme etkinliğine, Türkiye’nin farklı illerinden gelecek toplam 25 kişinin olduğu 8 takım katılacak. Etkinlik başlamadan önce bir tema duyurusu yapılacak ve bu tema üzerine 48 saat boyunca kuleizmir’de çalışacak olan ekipler, etkinlik sonunda çıkan oyunların sunumlarını gerçekleştirecekler. Yapılan oyunlar çok oyunculu oynanış ve iletişim imkânı sunan STEAM sayfasında yayınlanacak. Katılan her ekibe 1.000 TL katılım pirimi ve asset pack desteği Digi Game tarafından verilecek.

Citroen otonom sürücüsüz şasi yaptı! Üzeri istendiği şekilde düzenlenebiliyor!

GoToTechno Ekim 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 33. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 33. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. 

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

GoToTechno Dergisi Ekim 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

Yakıt maliyetlerini azalttılar MediaMarkt Startup Challenge yarışmasını kazandılar!

Oyun Girişimciliği Yazılım Merkezi.

Oyun Girişimciliği Yazılım Merkezi.