HONOR’dan yeni oyuncu bilgisayarı: Hunter V700! Taşınabilir oyun merkezi Hunter V700 özellikleri neler?

Oyun bilgisayarları Honor Hunter V700.

HONOR’dan yeni oyuncu bilgisayarı: Hunter V700! Taşınabilir oyun merkezi Hunter V700 özellikleri neler? Honor Hunter V700, Taşınabilir oyun bilgisayarları Honor, Honor Taşınabilir oyun bilgisayarı, Oyun bilgisayarları Honor Hunter V700.

Instagram Hesabımız

Ürün gamına bir yenisini daha ekleyerek yeni oyuncu dizüstü bilgisayarı Hunter V700’ü duyuran HONOR, Hunter V700 ile oyun için gereken yüksek performansı, şık ve ince bir kasada sunuyor. 10. Nesil Intel® Core™ işlemci, Nvidia GeForce RTX 2060 grafik kartıyla güçlendirilen dizüstü bilgisayar, taşınabilir bir oyun merkezi haline geliyor.

Hem tarz hem performans sahibi

HONOR Hunter V700, performansın hafif ve taşınabilir bir tasarımda bir arada bulunabileceği düşüncesiyle üretildi. 369.7 x 253 x 19.9 mm boyutlarında, yüksek kalite alüminyum alaşımdan üretilen kasaya sahip olan Hunter V700, 4.7mm’lik ince çerçeveli bir 16,1 inç ekranı ile dikkat çekiyor. 1920 x 1080 ekran çözünürlüğüne sahip olan HONOR Hunter’ın paneli, %100 sRGB renk gamutuna, 1000:1 parlaklık oranına ve 300 nit’e kadar aydınlatma gücüne sahip. 20mm’den daha ince olan HONOR Hunter V700, bu inceliğine rağmen 1 adet 3.5 mm’lik ses girişi, 1 adet USB 2.0, 1 adet RJ45 Gigabit Ethernet girişi, HDMI 2.0, 2 adet USB 3.2 girişi ve bir adet Tip-C monitör/veri yuvası olmak üzere çok sayıda bağlantı noktası ile geliyor.

İşte Sosyal Medyada Veri Güvenliğinizi Sağlamak için 5 İpucu​! Her uygulamaya erişim hakkı sakın vermeyin!

En yeni 10. nesil Intel® Core™ işlemciler

Oyuncuların mümkün olan en iyi deneyimi alması için geliştirilen bilgisayar, 10. nesil Intel® Core™ i7-10750H işlemci ve 192-bit’lik 6GB GDDR6 video belleğe sahip NVIDIA® GeForce® RTX™ 2060 grafik kartını barındırıyor. Bunlarla birlikte Hunter V700’ün 32GB’a kadar yükseltilebilen 16GB’lık DDR4 belleği ve tüm oyunlarınızı hızlı çalıştırırken yer sorunu yaşatmayacak olan, toplamda 1 TB’lık depolama alanı sunan iki adet NVMe SSD’si bulunuyor.

Yeni nesil soğutma teknolojisi

İnce dizüstü bilgisayarlar için ısıyı uzaklaştırmak, mühendislerin karşılaştığı en önemli zorluklardan biri. Bu nedenle HONOR Hunter bir Rüzgâr Vadisi tasarımı barındırıyor. Dizüstü bilgisayarın kapağı kapalıyken ısı dağıtma paneli de geri çekiliyor ve cihazın kasasının ince olmasını sağlıyor. Kapak açıldığında ise tabanda yer alan Rüzgâr Vadisi kanalı otomatik olarak ortaya çıkıyor ve 8.5mm’lik bir kanaldan içeri %40 oranında daha fazla hava alınıyor.

Soğutmanın önemli bir parçası olan ve Hunter V700 için geliştirilen ısı bloğu, etrafındaki yüzeyleri de kullanarak ısı dağıtım alanını genişletiyor. Bu da tüm sistemin sıcaklık kontrolünü daha iyi bir hale getirmiş oluyor. Bununla birlikte HONOR Hunter V700’ün iki güçlü 12V fanıyla birlikte, 5V’lık fanlara göre çok daha yüksek hızlı ve daha fazla hava geçişi sunuluyor.

Hem oyuncu hem akıllı

Standart bir oyuncu bilgisayarından farklı olarak HONOR Hunter V700’de yer alan özel “Hunter” tuşu sayesinde kullanıcılar performans, dengeli ve sessiz modlar arasında geçiş yapabiliyorlar. Bununla birlikte Nahimic for Gamers ses teknolojisini barındıran bilgisayar, kullanıcıyı oyunun içinde hissettiren 3D surround ses efekti de sunuyor.

Hunter V700’ün çoklu ekran özelliğiyle sürükle-bırak yaparak dosyaları aktaran kullanıcılar, çok basit bir şekilde oyundaki sahneleri de kaydedebiliyorlar. Oyun oynarken telefonunuzu sallayıp V700’ün touchpad’ine dokundurun ve bu hareketinizin 30 saniye öncesi ve sonrasındaki oyun sahnesi kaydedilip telefonunuza aktarılacak. Böylece oyununuzdaki şık hareketleri ve inanılmaz görüntüleri hızlıca sosyal medyada paylaşabileceksiniz.

Akıllı telefon bağlantısını hızlı ve akıcı sağlaması nedeniyle Hunter V700, telefonunuzda oynadığınız oyunları da sorunsuz şekilde dizüstü bilgisayarınızda da oynamanıza imkân tanıyor.

LG Brand Shop Bursa’da Açıldı! LG Electronics, Türkiye Yatırımlarına Devam Ediyor!