OurAir Virüse Karşı Hava Temizleme Sistemleri Artık Türkiye’de!

OurAir Hava Temizleme Sistemleri.
OurAir Hava Temizleme Sistemleri.

OurAir Virüse Karşı Hava Temizleme Sistemleri Artık Türkiye’de. OurAir Hava Temizleme Sistemleri.

Instagram Hesabımız

HEPA H14 filtreleri sayesinde havadaki virüslerin, bakterilerin ve mikroorganizmaların yüzde 99.995’inden fazlasını güvenli şekilde tutup filtrelerken, sessiz çalışma özelliği ile modern bir tasarıma sahip.

MANN+HUMMEL ameliyathanelerde kullanılan HEPA H14 filtrelere sahip yüksek performanslı üç yeni iç mekan havası temizleyicinin duyurusunu yaptı. Bu cihazlar, yaşam alanlarındaki havayı neredeyse tamamen virüsten arındırıyorlar: yaklaşık 200 m²’ye kadar mekanlar için uygun OurAir SQ 2500 modeli, 70 m²’ye kadar mekanlardaki havayı filtreleyen OurAir TK 850 modeli ve 40 m2’ye kadar olan mekanlardaki havayı filtreleyen SQ500 modeli Türkiye’de de satışa sunuldu. Üç cihaz da bulundukları yaşam alanlarındaki havayı saatte yaklaşık beş defa devridaim ettirerek mekanın korona günlerinde bile her zamanki gibi kullanılabilmesini mümkün kılıyor.

MANN-HUMMEL Türkiye Satış Kanalı Geliştirme Müdürü Erkan Kortan satışa sundukları yeni hava temizleme cihazları ile ilgili şunları söyledi: “Ülke olarak koronaya karşı belirlenmiş önlemlere hep birlikte uymaya, sosyal mesafe ve temas koşullarını yerine getirmeye elbette devam edeceğiz. Ancak bu cihazları kullanan işletmeler bir adım öne çıkacak. Güvenli turizm sertifikası ve içişleri bakanlığının kapalı ortamlar için önerdiği mobil HEPA filtresi tanımına uyan cihazlarımızın içlerindeki ameliyathanelerde kullanılan yüksek kapasiteli HEPA H14 Filtreleri sayesinde steril odaların koşulları yaşam alanlarına taşınmış olacak. Mekanlara korona ile mücadelede ve yeni normale uyum sağlamada güçlü bir yardımcı sunuyoruz ve bu cihazlar sayesinde hem çalışanlarına hem müşteri ve kapalı alanı kullanan kişilere değer verdiklerini göstermiş olacaklar. Cihazlarımızın kullanımı da oldukça kolay. Fişe takıp basit bir kurulum sonrası çalışmaya başlayan cihazlarımız 40 m²’den 200 m²’ye farklı büyüklükteki mekanlar için elverişli. Tasarımları ile de şık ve her alana uyum sağlayabilecek zarafette dizayn edilmiş durumdalar. MANN-HUMMEL’in Alman teknolojisi ve filtrasyondaki uzmanlığı ile geliştirdiği bu cihazlar sayesinde virüssüz hava sahası sağlayabilmiş olduğumuz için mutluyuz.”

Şikayetvar okumadan bilgisayar ya da telefon satın almayın!