Citroen otonom sürücüsüz şasi yaptı! Üzeri istendiği şekilde düzenlenebiliyor!

Otonom arabalar 2021
Otonom arabalar 2021

Citroen otonom kaykay şasi yaptı! Üzeri istendiği şekilde düzenlenebiliyor! Otonom arabalar 2021.

Instagram Hesabımız

Çok sayıda muhtemel kullanım sunan bu teknolojik çözüm, sessizce hareket eden ve trafik akışkanlığını en az yüzde 35 oranında artıran sürücüsüz, otonom ve birbiriyle bağlantılı Citroën Skate’ler ve kapsüllere dayanıyor.

Citroën Skate’ler bu amaçla özgülenmiş şeritlerde seyahat etmek üzere tasarlandı. Citroën Skate, kentsel çevreye en etkili ve ekonomik biçimde entegre olmaya uygun. Halka açık yollarda özel müşteriler için otonom otomobiller önermek, teknolojik zorluğun ötesinde son derece masraflı olacaktır.

Ancak tam aksine, Citroën Otonom Ulaşım Vizyonu kapsüller arasındaki mükemmel yeterliliğe, Citroën Skate’e ve altyapıya dayanıyor. Dahası çözümün etkinliği, özgülenmiş şeritlerde sürerek veya talebe göre akıllı filo yönetimi kullanarak en üst düzeye çıkarılıyor.

Söz konusu yeni ulaşım platformu, üç ortağın bilgi birikimini, uzmanlığını ve kentsel deneyimleri gözler önüne seriyor. Teknolojik, elektrikli ve otonom Citroën ulaşım katmanı üzerine inşa edilen platform: Citroën Skate. Üç kapsül, açık kaynak yaklaşımı sayesinde mümkün olan potansiyelin konsept ve kapsamını sergiliyor. Accor ile geliştirilen iki kapsül ise portföydeki lüks ve birinci sınıf parkalardan ikisini öne çıkarıyor: Sofitel (Sofitel En Voyage) ve Pullman (Pullman Power Fitness). Üçüncü kapsül ise JCDecaux ile tasarlanan JCDecaux City Provider.

Yakıt maliyetlerini azalttılar MediaMarkt Startup Challenge yarışmasını kazandılar!

Otelcilikte dünya lideri olan Accor, Sofitel En Voyage ve Pullman Power Fitness kapsüller ile, tüm müşterilerinin yanı sıra şehir sakinlerinin de otel sınırları dışında marka deneyimine kendilerini kaptırmalarını sağlayacak “kentsel mobil misafirperverliği” icat etti. İç tasarım ve Fransız otomotivinde 200 yıllık deneyime sahip bu ortaklık, yenilikçi ve cesur kapsüllerin ortaya çıkmasını sağladı. Citroën ekipleriyle sürdürülen geliştirme sırasında malzemelerin, renklerin ve detayların yanı sıra ara kaliteye de özen gösterildi. Accor’un Tasarımdan Sorumlu Küresel Kıdemli Başkan Yardımcısı Damien Perrot, “Her bir kapsül, iç ve otomotiv tasarımının cesur ve modern bir yorumu” dedi ve ekledi: “Hassas mühendislik, üst düzey malzemeler, rafine estetik ve yenilenen işlevler ve uygulamalarla sektörün bugün kullandığı sözleşmelerin ve standartların ötesinde tasarlandılar. Hem biçim hem de içerik açısından son derece yenilikçi olan bu benzeri görülmemiş ortaklık sayesinde gelecek için sonsuz fırsatlar yaratıyoruz.”

Fiat Egea Sedan Ekim Fiyat Listesi değişti! Türkiye’nin en çok satan arabası kaç para oldu?

GoToTechno Ekim 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 33. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 33. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. 

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

GoToTechno Dergisi Ekim 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

Otonom arabalar 2021.

Otonom arabalar 2021