OPPO Watch Akıllı Saat Türkiye’de Satışa Sunuldu! OPPO Watch Akıllı Saat fiyatları nasıl?

OPPO Watch fiyatı.

OPPO Watch Akıllı Saat Türkiye’de Satışa Sunuldu! OPPO Watch Akıllı Saat fiyatları nasıl? OPPO Watch fiyatı, OPPO Watch fiyatları, OPPO Watch kaç para, OPPO Watch özellikleri neler, OPPO Watch yorumları.

Instagram Hesabımız

OPPO Watch, Türkiye’de satışa sunuldu. Wear OS işletim sistemine sahip OPPO Watch, Google’ın uygulamaları ve hizmetleriyle farklı bir deneyim vaat ediyor. OPPO Watch’un 41mm ve 46mm olmak üzere iki farklı boyu bulunuyor. Kablosuz bağlantı özellikli her iki boy da manganez ve silikon katkılı 6.000 seri alüminyum alaşımlı çerçeveye sahip.
Dünyanın ilk kavisli ekrana sahip akıllı saati olmasıyla dikkat çeken OPPO Watch 46mm, Siyah ve Parlak Altın renk seçenekleriyle birlikte geliyor. 41mm OPPO Watch ise Siyah, Pembe Altın ve Gümüş renklerde sunuluyor.

Samsung Galaxy M51 7.000 mAh pil gücü ve uygun fiyatıyla ön siparişlere açıldı! Samsung Galaxy M51 kaç para?

OPPO Watch fiyatı.

OPPO Watch 46mm akıllı güç yönetimi ile 36 saate kadar çıkabilen pil ömrü sunuyor. Güç tasarrufu modunda çalışırken pil 21 güne kadar dayanabiliyor. VOOC hızlı şarj teknolojisi sayesinde 15 dakikalık şarj ile 16 saatlik kullanım sağlayabiliyorsunuz.

OPPO Watch fiyatları nasıl?

OPPO Watch 41mm’nin Türkiye’de tavsiye edilen satış fiyatı 1799 TL.
OPPO Watch 46mm’nin Türkiye’de tavsiye edilen satış fiyatı 2299 TL.

GoToTechno Dergisi Eylül 2020 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 20. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 20. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi bundan sonra Türk Telekom Dergilik üzerinden de yayın hayatına başladı. Google Play ya da App Store’dan Türk Telekom Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Türk Telekom e-dergi iOS ve Android uygulamalarını indirerek çok yakında 20 sayıya birden ulaşma imkanınız da olacak.

GoToTechno Dergisi Eylül 2020 sayısı ayrıca Dijital basın dergilikte. 

Haftanın fiyat/performans ürünü LENOVO IDEAPAD 3 Notebook A101 marketlerinde kaç paraya satışa sunuluyor?

OPPO Watch fiyatı. OPPO Watch fiyatları. OPPO Watch kaç para?