Mobil fotoğrafçılıkta mükemmellik arayanlar için doğru adres OPPO RX17 Neo!

OPPO’nun Türkiye’de satışa sunduğu modellerden biri olan RX17 Neo, doğadan esinlenen tasarımı ile dikkat çekiyor. RX17 Neo, damla ekranı, yapay zekâ güzellik kamerası ve 128GB dahili hafıza özelliği ile fark yaratıyor. OPPO Türkiye RX17 Neo akıllı telefonu gototechno haberi

Ekran parmak izi sensörü

RX17 Neo’nun ekran parmak izi sensörü adeta sihirli bir dokunuş hissi veren ince bir dokunuşla açılıyor. Ekranın altına yerleştirilen ışığa ultra duyarlı bir sensör, parmak izini kristal netliğinde görüntülüyor.

Renklerin cazibesi

OPPO RX17 Neo, tasarımda canlı renkleri sevenlerin favori telefonu olmaya aday gözüküyor. “Moka kırmızı” ve “yıldız mavisi” renk seçenekleri, tüm üstün donanım özelliklerinin yanı sıra telefona ayrı bir cazibe katıyor. RX17 Neo dış yüzeyi, ışık ve gölge arasında hareket ederken dinamik bir renk aralığı sergileyerek göze hitap ediyor. Telefon, özgün tasarımı ve son teknoloji IMT kavisli yapısal kombinasyonuyla her açıdan farklı gözüküyor.

25MP yapay zekâ güzellik kamerası

OPPO RX17 Neo, yapay zeka teknolojisine sahip 25MP ön kamera ile güzelliğinizi takdir ediyor. RX17 Neo, ufak bir dokunuş ile yüzünüzün mikro saniye hızında analizini yaparken, 296 yüz tanıma noktanızı ayırt edebiliyor. Kamera, en ince detayınıza kadar odaklanma sağlamak için sekiz milyondan fazla referans noktası kullanan bir yapay zekâ algoritması ile destekleniyor. Yapay zekâ ile geliştirilmiş çift arka kamera, bir tuşa basılarak büyüleyici fotoğrafları çekmeyi ve düzenlemeyi kolaylaştırıyor. 16 farklı sahne türü için akıllı tanıma ve doğal derinlik efektlerine sahip yapay zekâ ile geliştirilmiş portre modu sayesinde, gittiğiniz her yerde harika fotoğraflar çekebiliyorsunuz.

128GB dahili hafıza

RX17 Neo, 4 GB çalışma belleği ve gelişmiş 14nm Qualcomm 660 mobil işlem teknolojisi ile donatıldı. Arena Of Valor ve PUBG: Mobile gibi oyunların optimize edilmiş sürümünü barındıran RX17 Neo, şarjın çabuk bitmediği akıcı bir oyun deneyimi sunuyor. ColorOS 5.2 işletimine sahip OPPO RX17 Neo’nun akıllı paneli ise uygulama ve işlevler arasında rahatlıkla geçiş yapmayı sağlıyor.

OPPO RX17 Neo, Teknosa, MediaMarkt, Vodafone ve Turkcell mağazalarında satışa sunuluyor. RX17 Neo için tavsiye edilen perakende satış fiyatı ise 2.999 TL. OPPO, satış sonrası hizmetler için Türkiye’nin 23 noktasında hizmet veren güvenilir servis markaları GENPA, KVK ve OUNO ile iş birliği yapıyor.

OPPO Türkiye RX17 Neo akıllı telefonu gototechno haberi