Ünlü fotoğrafçı Sefa Yamak’ın OPPO Reno6 ile çektiği tüm portreler satıldı!

OPPO Reno6 Sefa Yamak.
OPPO Reno6 Sefa Yamak.

Ünlü fotoğrafçı Sefa Yamak’ın OPPO Reno6 ile çektiği tüm portreler satıldı! OPPO Reno6 Sefa Yamak.

Instagram Hesabımız

Dünyanın önde gelen lider akıllı ürün markası OPPO’nun kısa bir süre önce Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ile beraber hayata geçirdiği ‘Bir Hikayemiz Var’ sergisinde sergilenen tüm portre fotoğrafların satışı gerçekleşti. Portre fotoğraf çekme özelliğiyle fark yaratan ve ‘Bugün Modum Portre Modu’ sloganı ile lanse edilen Reno6’nın bu özelliğinden yola çıkarak gerçekleştirilen projede ünlü fotoğrafçı Sefa Yamak’ın kadrajından Toplum Gönüllüsü gençlerin portreleri çekilmişti. Çekilen portreler ve portrelerin ardındaki öyküler ‘Bir Hikayemiz Var’ isimli sergiyle tanıtılmıştı.

Bitcoin’de tüm senaryolar 35.000$ üzerinde tutunma için yapılıyor!

Toplum Gönüllüleri Vakfı’nda gönüllülük yaparak sosyal fayda yaratan gençlerin projelerini desteklemek ve gönüllülük hikayelerinin bir parçası olmak amacıyla hayata geçirilen proje kapsamında Reno6 ile çekilen fotoğraflar, NFT olarak açık artırmayla satıldı. NFT eserinin satışından elde edilen gelir Toplum Gönüllüleri Vakfı yararına bağışlandı. OPPO geçtiğimiz yıl da Toplum Gönüllüleri Vakfı’na akıllı telefon bağışında bulunarak Toplum Gönüllüsü gençlere destekte bulunmuştu.

Araba kiralamak isteyenler için: ZUBİZU Enterprise’tan araç kiralamada %30 indirim fırsatı dedi!

GoToTechno Ocak 2022 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi’nin Ocak 2022 sayısı çıktı. Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

GoToTechno Dergisi 36. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 36. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. 

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

GoToTechno Dergisi Ocak 2022 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

OPPO Reno6 Sefa Yamak.

OPPO Reno6 Sefa Yamak.