OPPO dünyanın ilk 10x yakınlaştırma teknolojisini tanıttı!

Dünyadaki en iyi 5 akıllı telefon markasından biri olarak gösterilen OPPO, 2019 yılındaki mobil teknolojilerle ilgili heyecan verici yenilikler paylaştı. Dünyadaki ilk 10x kayıpsız zoom teknolojisi ile 5G teknolojilerini tanıtan OPPO, mobil iletişim alanındaki yenilikçi konumunu daha da güçlendirdi. OPPO ilk global İnovasyon Etkinliği Barselona gototechno haberi

OPPO’nun İnovasyon Etkinliği’nde konuşan OPPO Başkan Yardımcısı Anyi Jiang, şunları söyledi: “Bugün medya ve ortaklarımız için ilk İnovasyon Etkinliğimizi düzenlemekten gurur duyuyoruz. İnovasyon bizim önceliğimizdir. Geleceğin teknolojilerini tüketicilere sunmak için birçok yenilikçi çalışma yaptık. Bu vizyonumuza devam etmeyi, özellikle de 5G teknolojisi ve mobil fotoğrafçılık alanlarında daha fazla gelişme kaydetmeyi hedefliyoruz.”

Etkinlikte konuşan Qualcomm Incorporated Başkanı Cristiano Amon ise OPPO’nun 5G alanında sunduğu yeniliklerle ilgili şunları söyledi: “OPPO’nun 4G çağındaki liderliğini göz önüne aldığımızda, markanın 5G’ye geçiş konusunda da lider konumda olacağını söyleyebiliriz. 5G döneminde daha fazla inovasyon için muazzam fırsatlar görüyoruz. Qualcomm Technologies olarak; X50 5G modem, entegre RF alıcı-verici ve RF Ön-Uç çözümlerini sunan amiral gemimiz Qualcomm® Snapdragon ™ 855 Mobil Platform ile bu süreci destekleyeceğiz. İlk 5G akıllı telefonların piyasaya sürülmesini ve bu konuda OPPO ile yakın çalışmayı dört gözle bekliyoruz.”

OPPO, 2015 yılından bu yana 5G’nin geleceğini öngördü ve bu alanda çalışmalarını sürdürdü. Bu kapsamda OPPO, 5G ayrıcalıklarını sunan bir telefon üretmek için tasarıma ve teknolojiye önemli yatırımlar yaptı. İlk 5G akıllı telefon; 4K, 8K video indirme / yükleme / bulutta oynatma, 3D görüntülü arama, 5G bulut oyunu ve çok oyunculu AR / VR oyunu, mağaza içi navigasyon gibi özelliklerle tüketicilerin yaşamlarında devrim yaratmaya hazırlanıyor. Ayrıca entegre AR shopping ile her yerde sürükleyici eğlence sunan özellikler ve daha fazlası 5G telefonla hayatımıza giriyor.

İnovasyon Etkinliğine katılanlar 5G teknolojisi ile gelen, hologram çağrısından AR shopping’e kadar heyecan verici uygulamaların galasına tanıklık etti. Ayrıca 10x kayıpsız zoom teknolojisi ile yaratılan mükemmel senaryoları da yakından görme fırsatı buldular.

OPPO, MWC Barcelona’da Ericsson ve Qualcomm standlarında bulunacak.

OPPO ilk global İnovasyon Etkinliği Barselona gototechno haberi