OPPO Ekran Koruma Garantisi Kampanyası Detayları Neler? Ekranı Kaç Kez Değiştiriyorlar?

OPPO Ekran Koruma Garantisi Kampanyası.
OPPO Ekran Koruma Garantisi Kampanyası.

Oppo Reno2 Z Ekran Garantisi, Oppo Ekran Garantisi Veriyor, Oppo Ekran Kırılma Garantisi, Oppo Ekran Garantisi Ne Kadar? OPPO Ekran Koruma Garantisi Kampanyası.

OPPO’dan, 4 Temmuz – 4 Ağustos tarihleri arasında satın alınacak Reno2 Z model cep telefonu için iddialı kampanya. Reno2 Z satın alanlara ücretsiz olarak Ekran Koruma Garantisi veriliyor. Kampanya kapsamında satın alınan Reno2 Z model cep telefonlarında, 6 ay boyunca ekran kırılmalarına karşı garanti sunuluyor. 1 defaya mahsus olmak üzere ücretsiz ekran değişimi yapılacak. Oppo Reno2 Z Ekran Garantisi. Oppo Ekran Garantisi Veriyor. OPPO Ekran Koruma Garantisi Kampanyası.

Instagram Hesabımız

Satın alınan ürünün Ekran Koruma Garantisi kapsamında olup olmadığı 0850 433 67 76 numaralı çağrı merkezinden ya da support.tr@oppo.com adresine e-posta gönderilerek sorgulanabilecek.

Oppo Reno2 Z Ekran Kırılma Garantisi Nasıl Devreye Giriyor?

OPPO, 4 Temmuz’dan başlayarak 4 Ağustos’a kadar Reno2 Z model cep telefonu satın alanlara, ekran kırılmalarına karşı 6 ay boyunca yalnızca 1 defaya mahsus olarak kullanabilecekleri ücretsiz Ekran Koruma Garantisi kampanyası sunuyor. Kampanya kapsamında OPPO Reno2 Z cep telefonlarının yanında ücretsiz olarak verilen Ekran Koruma Garantisi, bu tarihlerde alınan ürünlerin fatura tarihinden itibaren 6 ay boyunca geçerli olacak.

Havada Neler Oluyor? Eğlenceli Hobilerinden Dronelarla Tanışmanın Tam Zamanı!

GoToTechno Haziran 2020 Sayısını Nerelerden Okurum?

Teknoloji Dergileri arasında 18. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz. GoToTechno Dergisi’ni Turkcell Dergilik’ten ücretsiz olarak okuyabilirsiniz.

GoToTechno Teknoloji Dergisi’nde neler var?

Buna hazır mıyız? Robot Asistanlar Neye İhtiyaç Duyduğunuzu Tahmin Edebilecek!

Dünyanın ilk 44 MP ön kamerasına sahip Reno3 serisi satışa çıkıyor.

Koronavirüs sürecinde AVM’lerde havalandırma sistemlerine yönelik ne gibi önlemler alınabilir?

Facebook, Yeni Grup Görüntülü Sohbet Özelliği Messenger Rooms özelliğini başlattı.

“Story”yi tanışma ve sohbet uygulamasına çeviren Craash Android ve iOS mağazalarında yerini aldı.

Ayvos, yapay zekâ destekli yazılımlarıyla toplumun sağlığını korumayı hedefliyor.

Sony WF-SP800N kulaklık suya/toza dayanıklılığı ve uzun pil ömrü ile kendinden söz ettiriyor.