OPPO A Serisi 2020 akıllı telefonu özellikleri neler?

Öğrenciler ve aileler için sömestr tatili heyecanı başladı. OPPO’nun donanımı ve fotoğraf yetenekleri ile büyük beğeni toplayan “A Serisi 2020” akıllı telefon modelleri, öğrencileri mutluluktan havaya uçuracak karne hediyesi seçenekleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. OPPO A Serisi 2020 akıllı telefonu Sıla gototechno

Öğrenciler sömestr tatilini sabırsızlıkla beklerken, bir yandan da yılın ilk ders döneminin tüm yorgunluğunu unutturacak güzel bir hediyenin hayalini kuruyor. OPPO’nun son dönemde gençler arasında trend olan akıllı telefon modelleri, sömestr tatilinin en popüler hediye seçenekleri olarak öne çıkıyor.

OPPO öğrencilerin tatil heyecanını artırıyor
Tüm dönemin yorgunluğunu omuzlarında taşıyan öğrenciler; başarılı bir karne ve bunun nişanesi olarak da gönüllerini fetheden hediyelerle sezonu kapatmak için hazırlanıyor. Günümüz genç kuşağın en büyük ilgi alanlarından birisi hiç şüphesiz ki teknoloji. Artık genç kullanıcılar ve özellikle de Z kuşağı, günün her saatinde, her türlü ışık koşulunda en iyi fotoğrafı, sefie’yi ya da videoyu çekmek ve anında paylaşmak istiyor. Fotoğraf ve video teknolojilerinde uzman olan OPPO, kullanıcıların bu yöndeki tüm ihtiyaçlarını ve fazlasını karşılıyor. OPPO A9 2020’de, 48MP Ana Kamera, 8MP Ultra Geniş Lens, 2MP Mono Lens ve 2MP Portre Lensi içeren çok amaçlı bir Dörtlü Kamera kurulumu bulunuyor. OPPO A5 2020 modeli de çok amaçlı Dörtlü Kamera kurulumu ve 12MP Ana Kamerası ile dikkat çekiyor.

A9 2020, 16MP selfie kamerası ile donatılırken, A5 2020 modelinde ise 8MP selfie kamera bulunuyor. Her iki selfie kamerası da, fotoğraflarda en yeni trendlere göre kişiselleştirme sağlamak için Yapay Zekâ Güzelleştirme teknolojisini kullanıyor.

OPPO A Serisi 2020 akıllı telefonu Sıla gototechno