Online süpermarket istegelsin pazara gitmeden taze meyve-sebzeyi ayağınıza getiriyor

Online süpermarket istegelsin ile hayat çok kolay! Pazara gitmeden mevsiminde taze ve sağlıklı sebze-meyveyi kapınıza kadar getiriyor. Fesleğenden deniz börülcesine, reyhandan pancara kadar pazarda bulabileceğinizden çok daha fazla ürün “Taze Perşembe” konseptiyle istegelsin’de! Online süpermarket istegelsin Taze Perşembe gototechno

“Hangi semtte hangi saatlerde pazar kuruluyor? Acaba iş çıkışı yetişebilir miyim?” Bu sorular çalışan, şehirli insan için oldukça bilindik. Ama artık bir kolayı var! Online süpermarket istegelsin, mevsiminde taze ve sağlıklı sebze-meyveyi “Taze Perşembe” konseptiyle kapınıza kadar getiriyor. Listede neler yok ki… Fesleğen, tere, pancar, kuzukulağı, lorosso, reyhan, deniz börülcesi, maydanoz, maskolin, Brüksel lahanası, Ejder meyvesi, armut, taze ceviz, çilek, acur, kuşkonmaz, soya filizi en taze halleriyle her Perşembe istegelsin’de!

800 bin indirilme sayısı ve 200 bin aktif müşteriye sahip olan istegelsin, kullanıcılarına yeni nesil market alışverişi deneyimini yaşatmaya devam ediyor.

Hayatı kolaylaştırıyor
Uçtan uca bir süpermarket olarak faaliyet gösteren istegelsin, günün her saatinde kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. 180 farklı şirketten tedarik ettiği 16 bin 500 ürünü en taze ve hijyenik şekilde müşterilerinin kapısına kadar götürüyor. istegelsin CEO’su Sedat Yıldırım, “Soğuk hava depolarında saklanan meyve, sebze ve etleri soğuk zincir kırılmadan, istenen saatte kapıya kadar teslim etme avantajı sunuyoruz. Kullanıcılarımıza hızlı ve kolay bir market alışverişi tecrübesi yaşatıyoruz.” dedi.

Online süpermarket istegelsin Taze Perşembe gototechno