KOBİ’ler Artık Amazon.com.tr’de Sundukları Fırsatları Yönetebilecekler! Kobiler için ‘Günün Fırsatları’ sayfası açıldı!

Online alışveriş Amazon kobiler.
Online alışveriş Amazon kobiler.

KOBİ’ler Artık Amazon.com.tr’de Sundukları Fırsatları Yönetebilecekler! Kobiler için ‘Günün Fırsatları’ sayfası açıldı! Kobiler Amazon com tr, Kobi avantajları amazon com tr, Amazon com tr kobilerin avantajları, Online alışveriş Amazon kobiler.

Instagram Hesabımız

Amazon.com.tr, KOBİ’lerin müşterilere sunduğu fırsatları yönetebilecekleri “Fırsatlar” hizmetini duyurdu. Yeni özellik ile Amazon.com.tr satış ortağı KOBİ’ler, müşterilere sundukları özel fırsatlar ile ‘Günün Fırsatları’ sayfasında ürünleriyle yer alabilecekler.

Amazon.com.tr, satış ortaklarının indirimli ürünlerini Amazon.com.tr ‘Günün Fırsatları’ sayfasında ücretsiz olarak öne çıkarabileceği “Fırsatlar” hizmetinin devreye girdiğini duyurdu. Artık, Amazon.com.tr “Günün Fırsatları” sayfasında, KOBİ’ler kendi fırsat ürünlerini yayınlayabilecek, değişiklik yapabilecek ve ilanlarını kaldırabilecekler. Satış ortağı KOBİ’ler sezon sonu ve fazla ürün stoklarını yönetmenin yanı sıra, envanterlerinde indirim için en uygun ürünlerle ilgili önerilere de erişim sağlayabilecekler. ‘Günün Fırsatları’ sayfasında yer almak için ürün puanlaması, çeşitliliği ve stok yeterliliği gibi kriterler de göz önünde bulundurulacak.

Fırsatlar hizmetinden yararlanmak isteyen Amazon.com.tr satış ortağı KOBİ’ler, Satıcı Eğitim Programı altında yer alan eğitim içeriklerinin Fırsatlar bölümünden ayrıntılı bilgilere ulaşabilecek.

Doctor Who 13. Sezon Hazırlıklarına Başladı! Doctor Who 13. Sezon Türkiye’de hangi kanalda yayınlanacak?

GoToTechno Dergisi Kasım 2020 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 22. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 22. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi bundan sonra Türk Telekom Dergilik üzerinden de yayın hayatına başladı. Google Play ya da App Store’dan Türk Telekom Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Türk Telekom e-dergi iOS ve Android uygulamalarını indirerek çok yakında 22 sayıya birden ulaşma imkanınız da olacak.

GoToTechno Dergisi Kasım 2020 sayısı ayrıca Dijital basın dergilikte. 

Online alışveriş Amazon kobiler.