NVIDIA, son 5 yılda yayınladığı 108 sürücü güncellemesi ile 252 oyuna ve ek pakete tam destek sağladı!

Dünyanın en büyük ekran kartı üreticilerinden NVIDIA, oyunseverlerin oyun deneyimini artırmak için son 5 yılda yayınladığı 108 sürücü güncellemesi ile ürettiği üst seviye donanım ürünlerinin kalitesinin yanında yazılım desteğine de verdiği önemi gözler önüne serdi. NVIDIA Ge Force ekran kartı gototechno dergisi mse medya

Son yıllarda inanılmaz bir dönüşüm geçiren oyun sektörü en hızlı büyüyen sektörlerden biri olmayı başardı. Şüphesiz ki bu devinimin altında oyun firmaların her yıl ürettiği üst seviye grafiklere sahip yüksek bütçeli oyunlar yatıyor. Donanım üreticileri ise bu oyunları yüksek performans ile destekleyebilmek için sadece ürettikleri donanım ürünlerine bağlı kalmıyor.

Güncellemelerle 252 oyuna ve ek pakete destek

Sürücü güncellemelerinin ekran kartlarına yol gösteren bir araç gibi çalıştığını ve kartları yeni çıkan oyunların teknolojisine göre güncelleyerek her zaman yüksek performans sunmayı hedeflediklerini vurgulayan Can Us, son 5 yıl içinde bunu sağlamak için tam 108 sürücü güncellemesi yayınlayarak 252 oyuna ve ek pakete destek sunduklarını belirtti. Yayınladıkları her güncelleme ile oyunlarda gözle görülür bir FPS artışı sağladıklarını ifade eden Us: “Dönemin oyun teknolojisine göre üretilen ekran kartları, oyun alanında yeni teknolojiler ve oyun grafikleri geliştikçe performans açısından yetersiz kalabiliyor. Yayınladığımız güncellemeler ile ekran kartlarımızı son oyun teknolojilerine göre optimize ederek bu oyunların grafiklerine uyumlu hale getiriyoruz. “Frames Win Games” sloganıyla ürettiğimiz ekran kartlarını sürücü güncellemeleriyle destekleyerek kartların her daim maksimum FPS değeri sunduğundan emin oluyoruz. Bu sayede oyuncuların rekabette hiçbir zaman geri kalmamasını sağlamayı hedefliyoruz.” dedi.

NVIDIA Ge Force ekran kartı gototechno dergisi mse medya