NVIDIA performans iyileştirmeleri getiren Game Ready sürücüsünü yayınladı

NVIDIA, Metro Exodus, Strange Brigade ve Tom Clancy’nin 2. bölümünün DirectX 12 sürümleri için önemli performans iyileştirmeleri sunan yeni bir Game Ready sürücüsünü yayınladı. NVIDIA Game Ready sürücüsü gototechno dergisi

Bu sürücü aynı zamanda GeForce RTX 2060 SUPER, GeForce 2070 SUPER ekran kartlarına ve G-SYNC uyumlu monitörlere de (LG 34GL750, HP 25mx, HP Omen X 25f) destek sağlıyor. DX12 destekli oyunların zaman içinde nasıl geliştiği hakkındaki ayrıntılara GeForce.com linkindeki makaleden ulaşılabiliyor.

NVIDIA FrameView yayında…
NVIDIA performans ve güç kıyaslama uygulaması olan NVIDIA FrameView’ı tanıttı. Bugün bir grafik kartı, sınıfında en az 2-3 yıl boyunca mükemmel performans sağlayacağı vaadiyle satın alınıyor.

Bugüne kadar hiçbir araç veya uygulama bu sonuçları doğru bir şekilde sunmuyordu. Bu kapsamda NVIDIA tüm kullanıcıların ücretsiz olarak indirebileceği ve kullanabileceği, hepsi bir arada kıyaslama uygulaması olan FrameView’ı yarattı.

Test esnasında performans üzerinde çok hafif bir etkiye sahip olan FrameView uygulaması, oyuna entegre olabilmesi sayesinde, kullanıcının oyun sırasında performans ve istatistikleri görmesine; izin verilmesi halinde, oyun yapımcısı için ayrıntılı ve karşılaştırmalı veri toplanmasına olanak tanıyor.

NVIDIA Game Ready sürücüsü gototechno dergisi