THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR Türkiye’de de yayınlandı

Netmarble’ın yeni mobil dövüş oyunu THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR, Kore ve Japonya’nın ardından dünyanın pek çok ülkesiyle birlikte Türkiye’de de yayınlandı. Netmarble Türkiye THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR

Oyuncular pek çok oyun modu ve 130’dan fazla dövüşçüyle son teknoloji grafikler ve ışık hızında aksiyon eşliğinde buluşacak. Oyuncular, KOF’94’ten KOFXIV’e, her ünlü dövüşçü ile SNK’nin The King of Fighters serisinin geçmişini, sürükleyici dövüş ve beat-em-up oynanışla tekrar yaşayacak.

Arenaya girmeye hazır olun! Netmarble, SNK ile işbirliğiyle, heyecanla beklenen en son mobil aksiyon rol yapma oyunu (RPG) THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR’ın artık Google Play ve App Store’da indirilebileceğini açıkladı. Ünlü dövüş oyunu serisi The King of Fighters’ı (KOF) temel alan oyunda oyuncular, KOF’94’ten KOFXIV’e kadar serinin tamamından en sevdikleri dövüşçüleri toplayıp geliştirebilecek ve KOF’un zengin geçmişini mobil platformda yaşayabilecek.

130’dan fazla dövüşçü ve birçok oyun modu

Oyunun yayınlanmasıyla birlikte oyuncular Hikaye Modu (Story), Süreli Saldırı Modu (Time Attack), Player vs. Player (PvP), ve gerçek zamanlı bir Turnuva Modu (Tournament) dahil olmak üzere birçok oyun modunda düşman dalgalarıyla, efsanevi baş düşmanlarla ve rakip takımlarla dövüşerek, bu yüksek tempolu dövüş ve beat-em-up aksiyonuna kendilerini atabilecek.

Netmarble Baş Yapımcısı Shin Hwa Cho, “Yüksek kalite görseller, heyecan dolu dövüş ve dikkat çeken karakterler, The King of Fighters’ın oyuncular arasında popüler olma nedenlerinden sadece birkaçı… Biz de, KOF hayranları olarak, THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR’ı geliştirirken SNK ile birlikte sıkı çalışmaktan gerçekten çok büyük zevk aldık ve bu oyunun, KOF ile zaman içerisinde nasıl evrimleşeceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR, oyunculara KOF serisinin kahramanı olma şansı veriyor. Oyuncular, Noah adında cesur bir kadın tarafından kurtarılan ve ardından onu kurtarmak zorunda kalan hafızasını kaybetmiş birinin rolünü üstleniyor.

Oyuncuları pek çok ödül ve etkinlik bekliyor

Oyuncular için, yayın sonrası şunlar da hazırlandı:
• Ön Kayıt Ödülleri – Bir milyon ön kayıt sayısına ulaşıldığında, oyuncular için özel ödüller hazırlanacak. Bunlar arasında şunlar da var:
o 1x 5★ Dövüşçü Seçici
o 500 Yakut
o 1x Baseball Yuri Karakteri
o 1x Baseball Yuri Savaş Kartı
o 10x Geliştirme Kapsülü Kutusu ve 10 Nadir TP Kapsülü
o 1x Kusanagi Kyo Savaş Kartı (Google Play kullanıcıları) veya 1x Yagami Iori Savaş Kartı (App Store kullanıcıları).
o [Orochi Iori] / [Orochi Leona] Özel Çekiliş Etkinliği – Oyuncuların, yayın kutlaması ile birlikte, KOF’un en popüler karakterlerinden bazılarını almak için 28 günü olacak.
o Özel Rulet Etkinliği – Oyuncular, oyunu oynadıkça, Karakter Büyüme Malzemesi almak için kullanılabilecek ücretsiz. rulet biletleri kazanacak.

Netmarble Türkiye THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR