Lineage 2: Revolution’da oyuncular 5 yeni esas zanaat ile üretim yapabilecek

Netmarble popüler çok oyunculu online role-play oyunu (MMORPG) Lineage 2: Revolution için Aden dünyasına yeni zanaatlar getiren güncellemesini duyurdu. Oyuncuların Cadılar Bayramı boyunca faydalanabileceği yeni etkinlikler ve eklentiler de yine bu güncellemenin bir parçası. Netmarble Türkiye Lineage 2 Revolution MMORPG

5 Esas Zanaat ekleniyor

Bugün itibariyle oyuncular beş yeni Esas Zanaat ile üretim yapabilecek ve eşyalarını geliştirebilecek – Simya, Demircilik, Cevhercilik, Tılsımlama ve Pişirme. Üretim malzemeleri oyuncuların maden yapabildiği, toplayabildiği ve avlanabildiği yeni eklenen ‘Hasat Zindanı’ içerisinde bulunabilir.

Güncellemedeki diğer Lineage 2: Revolution içerikleri:
• Cadılar Bayramı Etkinlikleri
o Kafatası Balon Etkinliği ile oyuncular Magnadin’de beliren kurukafa balonlarını patlatarak ödüller kazanabilir.
o Yeni Cadılar Bayramı temalı Hasat Zindanı, Dehşet Botanik Zindanı
o Cadılar Bayramı temalı Komabor Büyük Baş Düşmanı – Dehşet Komabor
• Yenilenen Ruh Kristali sistemi ile Ruh Kristali geliştirmek daha kolay
• Yeni Tiat’ın Sunağı Klan Zindanında klan üyeleri Baş Düşmanı yenerek ödüller kazanabilir.
• Beş yeni Agathion eklendi.

Lineage 2: Revolution, yüksek kalite görseller ile devasa bir açık dünya ve büyük çaplı PvP savaşlarını mobil cihazlara getirerek çığır açan bir MMORPG oyunudur. Unreal Engine sayesinde muhteşem görseller ile açık bir dünyada 200 kişiye kadar eş zamanlı savaşı tek ekrana sığdırmayı başarır. Tüm bunlar dünyanın dört bir yanından oyuncularla aynı anda paylaşabildiğin, avucunuzun içindeki büyüleyici ve dopdolu MMORPG dünyasında yer alıyor.

Netmarble Türkiye Lineage 2 Revolution MMORPG