Netmarble, BTS WORLD için Bölüm 9 güncellemesini duyurdu

Dünyaca ünlü Güney Koreli K-Pop grubu BTS ile işbirliği ile geliştirilen, Netmarble’ın mobil oyunu BTS WORLD’un yeni güncellemesi ile Bölüm 9 oyuna ekleniyor. Bugün yayınlanan güncelleme BTS hakkında yeni bir hikaye ve “DOPE” şarkısı temalı yeni kart setini içeriyor. Netmarble Türkiye BTS WORLD The Most Beautiful Moment in Life

Netmarble bugün, oyuncuları BTS’nin fantastik menajeri yapan oyunu BTS WORLD için Bölüm 9 güncellemesini duyurdu. Oyuncular 31 Ekim itibariyle, yeni “The Most Beautiful Moment in Life” öyküsünü deneyimleyebilecek.

Bölüm 9 güncellemesindeki diğer unsurlar:
• BTS’nin “DOPE” şarkısı temalı yedi Yeni 5 Yıldızlı Kart
o 31 Ekim – 7 Kasım: RM, Jin, SUGA ve j-hope kartları
o 7 Kasım – 14 Kasım: Jimin, V ve Jung Kook kartları
• 31 Ekim – 11 Kasım arası her gün farklı ödül veren Yedi Gün Giriş Etkinliği
• 2 Kasım – 4 Kasım arası her gün ek özellikli Ödül Zamanı
• 1 Kasım – 4 Kasım arası dört saatte bir bedava eşyalar

BTS WORLD, oyuna özel 10 bin yeni fotoğraf ve 100 video içeriyor. Oyuncular BTS ile menajerleri olarak sanal şekilde çeşitli birebir interaktif içeriklerle etkileşime giriyor. Oyun BTS’nin yanı sıra Charli XCX, Zara Larsson ve Juice WRLD gibi konuk sanatçılardan da orijinal müzikleri de içeriyor.

Daha fazla bilgi için, lütfen resmi internet sitesini ziyaret edin [https://btsw.netmarble.com] ya da BTS WORLD’ü Twitter, YouTube ve Instagram’dan takip edin. BTS WORLD özel ürünlerini Netmarble İnternet Mağazası üzerinden bulabilirsiniz.

Netmarble Türkiye BTS WORLD The Most Beautiful Moment in Life