BTS WORLD Apple App Store’de indirilme rekoru kırdı

Netmarble’ın sabırsızlıkla beklenen mobil oyunu BTS WORLD, yayınlanmasının ardından ilk 14 saatte Apple App Store’de en çok indirilen oyunlar kategorisinde 33 ülkede 1’inci sıraya yükseldi. 26 Haziran 2019 tarihinde Türkiye dahil 176 ülkede yayınlanan ve listelerde üst sıraya yükselen oyunun dünya çapındaki başarısı hızla artmaya devam ediyor. Netmarble Türkiye BTS WORLD Apple App Store gototechno

Türkiye’den büyük ilgi
Dünyayla aynı anda Türkiye’de de iOS ve Android cihazlar için açılan oyun, ilk 14 saatte App Store’da Türkiye’de en çok indirilen 4’üncü oyun oldu. Aynı zamanda MENA bölgesinde 1 numaraya kadar yükseldi.

BTS’yi süper starlığa taşıyın
Oyuncular, görevleri tamamlamak ve oyunda ilerlemek için belirli BTS üye kartlarını seçecekleri çeşitli görevlerle karşılaşacak. Bu kartları toplayıp geliştirmek, daha fazla hikayeyi açacak.

BTS WORLD, sadece oyunda bulunabilecek 10 bin adet tamamen yeni fotoğraf ve oyuna has 100 video içeriyor. Ayrıca oyuncular 1’e 1 interaktif içerik sayesinde, menajerleri olarak BTS ile sanal olarak etkileşim kurabilecek.

Netmarble Türkiye BTS WORLD Apple App Store gototechno