Magic: ManaStrike’a gelen yeni güncelleme ne gibi yenilikler getiriyor?

Netmarble’ın yeni gerçek zamanlı mobil strateji oyunu Magic: ManaStrike’ın ilk güncellemesi ile iki yeni Planeswalker oyuna dahil oluyor. Netmarble Magic ManaStrike Planeswalker Angarath

Netmarble’ın Ocak ayında dünya çapında piyasaya sürdüğü ve Wizards of the Coast markası Magic: The Gathering için geliştirdiği ilk oyun olan Magic: ManaStrike için ilk güncelleme yayınlandı. Güncelleme rakip oyuncuların keşfedeceği iki eşsiz Planeswalker, yepyeni kartlar ve diğer oyun standartlarının geliştirilmesini içeriyor.

Angarath ve Koth of the Hammer ile tanışın

Angrath’ın aktif yeteneği sersemletmedir ve AoE hasar için Flame Chain isimli yeteneğini kullanır. Angrath, ManaStrike sırasında öfkeli durumuna girerek, hareket ve saldırı hızını artırır. Koth of the Hammer yakın AoE saldırılarıyla hem yer, hem de hava düşmanlarına saldırır. Koth savaş alanına düşmanın tarafında girdiğinde sadece binalara saldırır. İki Planeswalker da oyuncular tarafından oyun içinde açılabilir ve kullanılabilir.

Magic Pass’te Koth Sezonu açıldı ve yepyeni Ajani Vengeant görünümü eklendi. Bu yeni görünüm, Ajani’nin görüntüsünü değiştirecek; yeni karakter animasyonları ve etkileri hem lobiden hem de savaş alanından görülebilecek.

Magic: ManaStrike’a gelen diğer yenilikler şunlardır:

Toplanabilecek Yeni Kartlar: Emeria Angel (Beyaz), Hightide Hermit (Mavi), Carrion Crow (Siyah), Fire Shrine Keeper (Kırmızı), ve Sylvan Advocate (Yeşil).

Magic: ManaStrike Arkadaşlar özelliği geliştirmeleri: Oyuncular tanıdığı arkadaşlarının takma isimlerini oyun içinde aratarak takımılarına davet edebilecek. ‘Friend’s Match’ için, takma isimlerini aratarak arkadaşlarını ekleyip oyuncunun takımına davet edebilme.

MagicTV UX sistem geliştirmeleri

Magic: ManaStrike, Magic: The Gathering’in geniş hikayesinin heyecanını, hızlı bir PVP strateji oyunu olarak yeni bir yöne taşıyor. Oyuncular da Nicol Bolas bir anlaşma yaparak onun dünyasında Planeswalker ve birimlerini kontrol edip ona savaş raporları vermekle yükümlüdür. Oyunun hayranları üç dakikalık maçlarla hızlı, kolay öğrenilebilir dinamik gerçek zamanlı savaşlarla dünyanın her yerindeki kişilerle savaşabilir.

Dünya çapında yayınlanan ve İngilizce, Korece, Basit ve Geleneksel Çince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Japonca, Endonezce, Tayca, Rusça ve Portekizce dillerini destekleyen Magic: ManaStrike, App Store ve Google Play üzerinden indirilebilir.

Daha fazla bilgi için Magic: ManaStrike’ın resmi sitesini ve forum adreslerini ziyaret edebilir, ayrıca Magic: ManaStrike’ı Facebook ve Twitter üzerinden takip edebilirsiniz.

Netmarble Magic ManaStrike Planeswalker Angarath