Lineage 2: Revolution oyununa yeni güncellemeler geldi

Netmarble Corp. popüler mobil MMORPG oyunu Lineage 2: Revolution için 30 Ocak 2018 tarihinde Ejdersoyu temalı bazı güncellemeler getiriyor. Güncellemenin içinde yeni Ejdersoyu ekipmanı ve Zaman Yarığı’nın yanı sıra Kış Habercisi Kostümü de yer alıyor. Netmarble Corporation MMORPG Lineage 2 Revolution

Ejderhalara karşı etkili ekipman

Yeni Ejderha Dişi silahlar ve Ejderhaderisi zırhlar, ejderha türü canavarlara karşı hasar ve savunmayı artıracak. Bu da çoğu canavarın Ejdersoyundan olduğu Ejderha Kalbi Tapınağı’nda özellikle faydalı olacakları anlamına geliyor.

Yeni bir kostüm ve geliştirmeler

Bunların yanı sıra, silah, saç stili ve kostüm olmak üzere üç parçadan oluşan yeni Kış Habercisi Kostümü de Lineage 2: Revolution’da oyuncuların karşısına ilk defa çıkacak.

Ork ırkının Şato Fethi’ne eklenmesini, envantere eklenen “Bütün Sandıkları Aç” özelliğini ve oyuncuların, birden fazla olması halinde, bütün Seviye Atlama Ödüllerini aynı anda almalarına olanak sağlayan bir düzenlemeyi de içeren, bir takım yeni oynanış geliştirmeleri de bu güncellemeyle oyuna ekleniyor.

Netmarble Corporation MMORPG Lineage 2 Revolution