MARVEL Future Fight oyununa yeni güncellemeler geliyor

Yeni güncelleme ile yeni kahraman Warpath, süper kötüler Juggernaut ve Sabretooth MARVEL Future Fight’a eklenirken, mevcut kahramanlara da yenilikler geliyor. Ayrıca Gölgediyar’da oyuncuları bekleyen sürprizler var. Netmarble Corporation MARVEL Future Fight oyunu

Netmarble Corp., X-Force’un popüler kahramanlarını ve Mutant Kardeşliği’nin kötü adamlarını Süper Kahraman RPG oyunu MARVEL Future Fight’a getirerek mutant kıyametini başlatıyor.

Yeni süper kahraman ve süper kötüler

Yeni kahraman Warpath, X-Force Kostüm Koleksiyonundan X-Force kostümlerini almış olan mevcut kahramanlar Wolverine, Deadpool ve Nightcrawler’ın yanında mücadeleye katılıyor. Warpath’a ait yeni bir Boyut Yarığı bölümü ve Çizgi Roman Kartı da olacak. Mutant Kardeşliği de üstünlüğü kaybetmemek için durdurulamaz Juggernaut ve vahşi Sabretooth ile saflarını güçlendiriyor.

Wolverine artık yeni bir Nihai Yeteneği kullanabileceği Kategori-3’e yükselebilecek. “Potansiyelini Göster” özelliği yeni güncellemeyle Juggernaut, Sabretooth, Warpath ve Wolverine için kullanılabilecek.

Gölgediyar güncelleniyor

Bu güncellemeyle Gölgediyar’a da yenilikler geliyor. Oyuncular artık Kat 30’un ötesine gidebilecek. Oyuncular Kat 30’dan sonraki katları temizlediklerinde “Gölgediyar Puanı” kazanacak ve bu Gölgediyar Puanlarını özel ödüller almak için kullanabilecek.

MARVEL Future Fight, dünya çapında App Store® ve Google Play™’den indirilebilir.

Netmarble Corporation MARVEL Future Fight oyunu