Netflix gençlerin yeni gözdesi ELITE’nin resmi fragmanı ve afişini paylaştı!

Las Encinas’ta olan Las Encinas’ta kalır. Ancak sınıf arkadaşlarından biri ölü olarak bulunduğunda polis herkesi sorgudan geçirir. Las Encinas’a hoş geldiniz! Netflix yeni dizisi ELITE’nin tanıtımını yapmaya başladı

Netflix, 5 Ekim’de tüm dünya ile aynı anda yayınlanacak gençlik dizisi ELITE’nin karakterlerini görücüye çıkaran gerilim dolu fragmanda Las Encinas dünyasının kapılarını aralıyor.

La Casa de Papel’in başrol oyuncularından María Pedraza, Miguel Herrán ve Jaime Lorente’yi tekrar bir araya getiren dizinin kadrosunda ayrıca Itzan Escamilla (Cable Girls, The Ministry of Time), Miguel Bernardeau (Ola de Crímenes), Arón Piper (15 Years and One Day), Ester Expósito (Estoy Vivo), Mina El Hammani (El Príncipe), Álvaro Rico (Velvet Collection) ve Omar Ayuso bulunuyor. Meksika’nın en ünlü aktris ve şarkıcılarından Danna Paola (Dare to Dream) da kadroda yer alan önemli isimlerden.

Elitlerin çocuklarını gönderdiği Las Encinas, İspanya’nın en iyi ve en seçkin okuludur. Okullarının bir depremde yıkılmasının ve yerel meclisin öğrencileri bölgedeki diğer okullara dağıtmasının ardından, işçi sınıfından üç çocuk da Las Encinas’a kabul edilir. İlk başta çok şanslı olduklarını düşünseler de aslında durum tam tersidir.

Her şeye sahip olanlar ile kaybedecek hiçbir şeyi olmayanlar arasındaki çatışmanın bir cinayetle sonuçlanmasının ardından olaylar peşi sıra gelişir. Peki işlenen suçun arkasında kim vardır?

[irp posts=”2093″ name=”AMD yeni masaüstü işlemcilerini açıkladı”]

Netflix yeni dizisi ELITE’nin tanıtımını yapmaya başladı

[irp posts=”2080″ name=”BTS fanları LG ile doyasıya eğlendi”]